Korenie každého sexu – dráždivé erotické pomôcky

Korenie každého sexu – dráždivé erotické pomôcky

Šatky, putá i lubrikačný gél ste už zrejme so svojím partnerom otestovali, teraz prichádzajú na rad celkom iné vzrušujúce aparáty. Poďte si aj vy okoreniť sex erotickými pomôckami, ktoré vás privedú až k bránam viacnásobného orgazmu.

Bolo by celkom zbytočné predpisovať, kedy sa sexuálne pomôcky majú používať. Zvyčajne sa im však priestor venuje z dvoch najfrekventovanejších dôvodov -  chcete si spestriť sex s partnerom alebo máte chuť vniesť do masturbácie trochu korenia.  Môžete sa orientovať na multirýchlostné vibrátory, análne krúžky, vibračné jazyky, análne štuplíky, kovové i plyšové putá – výber spočíva iba na vás a vašom partnerovi.

Vibrátory sú najžiadanejšie
Práve umelé penisy a vibrátory patria k najpredávanejším artiklom v sexshopoch. Vybrať si môžete plastové, silikónové aj kovové, viacrýchlostné i klasické, v žiarivých farbách aj vo farbe ozajstného penisu. Ak fandíte výrobkom dva v jednom, zaujmú vás vibrátory s výbežkom pre análny otvor alebo dokonca dvojitý vibrátor schopný uspokojovať naraz oba otvory – genitálny i análny. 

Hoci priemerná cena vibrátorov sa pohybuje okolo päťsto korún, umelohmotné vibrátory sa dajú kúpiť aj za smiešne dve stovky. Príjemná cena za skvelý sex, však? Ak ale máte chuť na trocha náročnejšie kúsky, zainvestovať sa dá až do výšky päťtisíc korún. Chcete mať obe ruky voľné? Vhodná pre vás bude nafukovacia taburetka s vibrátorom, ktorú ovládate jednoducho na diaľkové ovládanie. Dostať je aj špeciálne vibrátory do kabelky v dĺžke od šesť do desať centimetrov alebo také, ktoré stimulujú aj bod G.

Máte chuť na orál, no chýba partner? Siahnite po vibračnom jazýčku, ktorý odvedie prácu aj za absentujúceho milenca. V prípade, že si radšej necháte láskať análny otvor, pýtajte sa na análne prstíky (ich cena štartuje na dvesto päťdesiatich korunách). Sú jemnejšie než vibrátor a preto sú vhodné najmä ak s análnym sexom začínate a ešte nechcete do análneho otvoru pustiť partnerov penis. Pokiaľ už skúsenosti s análnym sexom máte, no túžite po nejakej príjemnej inovácii, dajte sa nalákať na análne guľôčky (okolo štyristo korún). No a ak sa osvedčia, možno nájde odvahu otestovať ich na sebe aj váš partner.

Čo je doma, to sa počíta
Nechce sa vám do sexshopu? Dlhý hodvábny šál, štipce a masážny olej býva celkom častým vybavením domácnosti, no a zužitkovať, čo dom ponúka, predsa nemôže byť nesprávne. Šálom môžete zakryť partnerovi výhľad na svoje telo i samotné činnosti, ktoré s ním bude robiť. Ak má rád dráždenie na bradavkách, pritvrďte a zovrite mu najprv bradavky prstami.  Keď budete cítiť jeho slasť, vyskúšajte na ňom jemné kolíčky na štipce (klasické drevené nie sú najlepší nápad, uprednostnite skôr plastové).

Masážny olej bez parfumácie sa môže pod vašimi rukami premeniť na dráždivý lubrikant, ktorým budete láskať jeho i svoje bradavky, hruď i vnútornú stranu stehien. Ak sa váš partner bude venovať vašim zmyselne hladkým stehnám intenzívne, zaručene o chvíľu nebudete potrebovať pomoc lubrikačného gélu.
  
Autor: Astrid


Čo máte spoločné s Lady Gaga?
Otestuj sa

Neprehliadnite

Čítaj viac