„Kiksy“ pri flirtovaní: Čím ho zaručene odradíte?

„Kiksy“ pri flirtovaní: Čím ho zaručene odradíte?
Vo filmoch vyzerá flirtovanie pomerne jednoducho. Nalíčené pery, obtiahnutá sukňa a už len žmurknutie na toho najväčšieho krásavca v bare. Ruka je v rukáve a párik je šťastný až naveky. Od reality sme však poriadne ďaleko, preto nechajme filmové scenáre Hollywoodu a prejdime do skutočného sveta. Pri flirtovaní musíte urobiť aj viac a najlepšie bude, ak sa vyvarujete chýb, ktoré muži veľmi nemusia.

Hry a znova len hry
Je ženskou devízou skúšať na mužov rôzne ťahy. V podstate sa vám to v mnohých veciach vyplatí, ale pozor na to, aby ste svoje manévre neprepískli. Muži by o našich hrách ani nemali vedieť, preto to nepreháňajte. Ak si totiž všimne, že naňho skúšate typické ženské triky, okamžite uskočí. Muži neradi komplikujú veci, a tak radšej svoju priazeň prejavte priamejšie.

Bez rešpektu
Humor, podpichávanie či jemný sarkazmus sa pri nadväzovaní vzťahu rátajú, ale absolútny disrešpekt? Tým muža veľmi nezaujmete. Spomínanými zbraňami by ste mu mali ukázať, že máte svoje čaro a nie urážať ho, či celkom slovne útočiť. Nervozita z flirtovania síce robí svoje, ale radšej ju udržte na uzde.

Prehnane zaujatá
Vraví sa, že len snaha prinesie skutočné výsledky, ale zas a znova platí, že na všetko s mierou. Chodiť všade tam, kde on, podsúvať sa mu do úsmevu deň čo deň, prípadne mu vypisovať SMS či správy v pravidelných intervaloch - to muža nevzruší. Všetkého veľa škodí a takisto aj ženskej priazne.

Príliš ľahko? Nie!
Možno vás to prekvapí, ale väčšina mužov priznáva, že ženy, ktoré sa doslova ponúkajú, veľmi zaujímavé nie sú. Aby sme to však spresnili - nie sú zaujímavé pre ďalšie rande či vzťah, pretože počas večera rozhodne skórovať môžu. Ak si ho ale chcete získať na niečo viac ako len jednu divokú noc, nevnucujte sa mu. Skúste flirtovanie postupné, jemné a príjemne ženské, ktoré muža doslova navnadí.

Práca vs. flirt
Za pripomenutie stojí aj to, že flirtovanie v pracovnom prostredí nemusí dopadnúť podľa vašich predstáv. Mnoho ľudí si takéto ženské správanie vyloží zle, považujú za snahu o kariérny postup a za absolútne nemorálne. Pokiaľ si nie ste istá, že by ste z toho nevyšli zle, radšej si flirtovanie odložte na čas, kedy budete mimo pracovného času.

Autor: ling


Ktorou zúfalou manželkou ste?
Otestuj sa

Neprehliadnite

Čítaj viac