Kedysi a dnes: Pamela v typických červených plavkách

Kedysi a dnes: Pamela v typických červených plavkách
Kariéru si vybudovala ako záchranárka v žiarivo červených plavkách, no ani po 15-tich rokoch sa ich nechce vzdať. Pamela Anderson sa kvôli novej reklame opäť prevtelila do úlohy C.J. Parker a zachraňovala život na pláži. Ako inak - v plavkách, ktoré ku nej neodmysliteľne patria.

45-ročná sexbomba tak dokázala, že je stále vo forme. Od nakrúcania Baywatchu, počas ktorého tešila fanúšikov svojimi poodhalenými vnadami, ubehlo veľa rokov, no na Pamele to takmer nevidieť. Jedna z najznámejších záchranárok seriálu vyzerá na porovnávacej fotografii len o čosi staršie, pričom zábery delí minimálne 15 rokov. Pamela sa za tú dobu stala matkou dvoch synov, no na udržiavanie figúry nezabudla.

Tento rok sa opäť chystá do televíznej tanečnej súťaže, ktorá je okrem iného známa tým, že pri nej hviezdy formujú svoje telá. Zrejme aj to je tajomstvom, prečo Pam vyzerá tak dobre a červené vykrojené plavky jej tak sedia. Možno ešte o trochu menej mejkapu a uverili by sme, že v reklame skutočne beží stará známa C.J. Parker.

Autor: Agi


Čo máte spoločné s Lady Gaga?
Otestuj sa

Galéria

Kedysi a dnes: Pamela v typických červených plavkáchKedysi a dnes: Pamela v typických červených plavkáchKedysi a dnes: Pamela v typických červených plavkách+2Kedysi a dnes: Pamela v typických červených plavkách

Neprehliadnite

Čítaj viac