Kedy chlapa nepustíme jazykom "tam dolu"?

Kedy chlapa nepustíme jazykom "tam dolu"?
Orálny sex je pre mnohých mužov pomyselnou čerešničkou na torte - no ako to je v prípade žien? Ako to vnímame my, ak sa nám má tam „dole" povenovať náš partner? Jestvujú však dôvody, pre ktoré nám to dvakrát príjemné nie je. Súhlasíte so šiestimi najčastejšími aj vy?

Chcelo by to hygienu
Darmo, pre väčšinu z nás je osobná hygiena na prvom mieste. A to aj za cenu možnej spontánnosti. Inými slovami, nie je nám celkom po vôli oddať sa radovánkam tohto druhu po celom dni v práci. Veď predsa je to iné, keď žena vyjde čerstvo osprchovaná - to sa ozaj nedá porovnať. A keďže chceme byť pre partnera nanajvýš príťažlivé, snažíme sa byť čo najviac voňavé a nenechávame nič na náhodu. Preto je pre nás hygiena potrebná a pokiaľ sa schyľuje k orálnemu potešeniu, nedbáme a zvolíme rýchlu sprchu.

Nie sme oholené
Život niekedy plynie tak rýchlo, že si to niekedy nestačíme ani len uvedomiť, prípadne na to nemáme vôbec. Veď skĺbiť pracovné a voľnočasové aktivity chce vedieť narábať s časovým manažmentom, no i tak sa môže stať, že na niektoré veci nám jednoducho nezostane energia. A tak sa môže pokojne stať, že práve cez týždeň sa naše strnisko prípadne cestička tam dole zmení na divočinu. Voliť medzi tým, či si bude partner vyťahovať chlpy z jazyka alebo tým, že to zostane tabu aspoň nateraz - to nie je z nášho pohľadu vôbec ťažké. Radšej si také číslo odpustíme a doprajeme si ho vtedy, keď sa budeme cítiť úplne komfortne a sexi zároveň, samozrejme s pekným zostrihom.

Pichá brada alebo fúzy
Keď už bola reč o chlpoch, pozrime sa na ne aj z opačnej strany. Fúzy a/alebo brada sú na mužoch sexi, no už menej príťažlivé vtedy, ak sa nám majú venovať v našom rozkroku. Čerstvé strniská zvyknú nepríjemne pichať, a tak treba voliť opatrný prístup, aby sme sa nezľakli a pre bolesť nezrušili celú „operáciu".

S citom, prosím!
Nie každá žena má rovnaké potreby, veď od toho sme ľudia a každému vyhovuje niečo iné. Mnohé sa však zaiste zhodneme v tom, že k našej mušličke treba pristupovať s citom. Satie klitorisu s podtlakom nemusí byť zrovna to, čo nás dokáže rozpáliť. Ideálne je voliť jazyk a pery v jemnej kombinácii, krúžením skúmať to, čo nám robí a nerobí dobre.

Pri sexe na jednu noc?
Možno to znie čudne, no pre niektoré z nás je orálny sex až príliš osobný. Minimálne v tom smere, ak stretneme niekoho na jednu noc, nemáme potrebu riešiť orálne záležitosti. Tie akosi patria k dlhodobému vzťahu, v rámci ktorého sa chceme s partnerom spoznávať. Pri jednorazovke to chceme mať živočíšne a rýchlo za sebou, na ústne radosti nebýva čas alebo chuť.

„Vysielame" na červeno
Menštruácia je naozajstná stop-ka a aj keď sa hovorí, že správni jazdci chodia na červenú, platí to naozaj iba pre divokú jazdu. A aj to len pre odvážnych.

Autor: Dada


Aké máte susedské vzťahy?
Otestuj sa

Neprehliadnite

Čítaj viac