Kamarát s výhodami: TOTO sú nevýhody

Kamarát s výhodami: TOTO sú nevýhody
Muži znášajú kamarátstvo s výhodami omnoho ľahšie ako ženy. Aj preto, že niektoré negatíva sa viažu viac k ženskému videniu sveta ako k mužskej povahe. V takomto vzťahu teda ťaháte vždy za kratší koniec, aj keď sex môže byť naozaj v pohode.

Žiadna zodpovednosť
Chlap to berie tak, že ste kamaráti, ale nič viac ste si prakticky nikdy nesľúbili. A to že spolu spávate z vás nerobí partnerov. Mnoho žien v takomto kamarátstve však čoskoro vidí náznaky vzťahu. U mužov sa tento pocit vôbec nemusí objaviť. Preto si nerobte zbytočné nádeje, ak vám je chalan akokoľvek sympatický. Nemá zodpovednosť za vašu antikoncepciu, ani prípadné tehotenstvo, za vaše city ani to, že by vás trápilo, že odišiel za inou. Iba vás kamarátsky potľapká po pleci a povie, že ostávate kamaráti.

10 dôvodov, prečo Francúzsky dostanú každého chlapa

Aj tak ste stále sama
Nie je podstatné, či máte kamaráta ženatého alebo slobodného, na niektoré veci v živote ostanete sama. Nie na tie v posteli, k tým sa veľmi rád pridá. No, na nakupovanie v obchode, na varenie večere, prípravu obeda, túlenie dlho do noci alebo reči o budúcnosti. A to nehovoríme o tom, že aj na sviatky lásky či na Vianoce ostávate sama. Nie je to príliš príjemné zistenie, ak zistíte, že ste len kamarátka.

Jedna z mnohých
Na rozdiel od partneriek môže mať každý človek kamarátov a kamarátok koľko stíha. No a preto sa ani ten váš „kamoš" nebude spovedať, že keď ste nemohli vy, zaskočila iná. Je to celkom praktická cesta k zdravotným problémom. Či už v podobe pohlavných chorôb, alebo aj menších zdravotných rizík, ako sú zápaly, vaginózy, problémy s močovým mechúrom.

City bokom
Či už sa vám to páči, alebo nie, musíte počítať, že to bude vždy tak trochu sex bez lásky. Mechanické pohyby, zručné techniky, kvalitné sexuálne vyžitie. To nebude problém. Ak má kamarát dobrú techniku, môže byť sex krajší ako s tým, koho ľúbite, no ak by to bolo len o dráždení, vystačíte si aj s erotickými hračkami. Ten pocit citového uspokojenia a spojenia bude chýbať. Ten sa dá dosiahnuť len s partnerom, a preto vás kamarát vlastne nikdy tak úplne neuspokojí. Aj keby mal výdrž od rána do večera.

Chcete vedieť, čo si o vás myslí chlap pri milovaní? Sledujte reč tela

Je ťažké rozviazať puto
Kamarát s benefitmi nemusí vždy pochopiť, že ste už našli pravú lásku a chcete ostať vernou. Jeho zvody však s ohľadom na minulé zážitky môžu zafungovať a vy sa zrazu ocitnete v nevere. Hoci to bude vlastne len spomienka na staré kamarátske časy. Nie vždy je ľahké prísť o benefity. Často sa to nedá, alebo s nimi skončí aj priateľská nálada medzi vami dvoma.

Autor: Marcos


Viete sa pohádať?
Otestuj sa

Neprehliadnite

Čítaj viac