Juj, to je riťka: Pozrite, ako štýlovo dovolenkovala playmate Plačková

Juj, to je riťka: Pozrite, ako štýlovo dovolenkovala playmate Plačková
Ako Zuzana Plačková napísala na svojom Instagram profile, to by nebola ona, keby si z každého výletu pri mori nepriniesla fotku „rite". Neodpustila si to ani tento rok a všetkým ukázala, že dovolenku v Chorvátsku si užívala naplno. V našej galérii pod článkom nájdete ďalšie fotografie populárnej slovenskej sexice - tá má ale super nafukovačky!

Premena playmate Plačkovej: Po plastikách veru nevyzerá na 25 rokov!

Nemožno poprieť, že Zuzana sa naozaj má čím chváliť a výnimkou nie je ani jej zadoček. Nebojí sa ani väčších tetovaní, čoho dôkazom je nielen mašľa na stehne, ale aj tvár na ramene, ktorú nájdete v našej galérii pod článkom. Pestré plavky sú v zaujímavom kontraste s jej snedou pleťou, pričom za túto zvodnú dovolenkovú fotografiu si vyslúžila viacero obdivných komentárov.

Playmate Plačková predviedla TOP letný účes: Nabrali by ste odvahu?

Otvorte si aj našu galériu pod článkom, kde sa môžete inšpirovať štýlom Zuzany Plačkovej, ak je vám blízky, a tiež super nafukovačkami, s ktorými sa zabávala v bazéne.

Autor: Simi
Zdroj foto: Instagram.com/queen.plackova/


Akou veľkou fanúšičkou Twilightu ste?
Otestuj sa

Galéria

Juj, to je riťka: Pozrite, ako štýlovo dovolenkovala playmate Plačková Juj, to je riťka: Pozrite, ako štýlovo dovolenkovala playmate Plačková Juj, to je riťka: Pozrite, ako štýlovo dovolenkovala playmate Plačková +17Juj, to je riťka: Pozrite, ako štýlovo dovolenkovala playmate Plačková

Neprehliadnite

Čítaj viac