Jednoduchý trik pre ploché bruško: Namiesto kávy by ste ráno mali piť...

Jednoduchý trik pre ploché bruško: Namiesto kávy by ste ráno mali piť...
Mnohé z nás sa už presvedčili, že väčšina diét nemá v konečnom dôsledku taký efekt, ako by sme si želali. Známa kráska Kourtney Kardashian sa zvykne veľmi často podeliť o svoje diétne tipy a cvičenia, ktoré jej pomáhajú udržiavať sexy ploché bruško. Teraz však prezradila jeden veľmi zaujímavý trik, ktorý sa určite zapáči viacerým z vás...

Fotky, ktoré nemal nikto vidieť: Najtrápnejšie dovolenkové zábery celebrít

Účinná náhrada
Predstavte si, že Kourtney už v mladosti prestala piť kávu, pretože sa kvôli nej cíti nadmerne hyperaktívna a v správaní sa často dostáva až na hranicu únosnosti. Tento obľúbený nápoj teda nahradila zeleným čajom, ktorý tiež obsahuje kofeín, ale s jedným zásadným rozdielom - do tela sa dostane oveľa pomalšie, a teda jeho účinok je dlhší.

Milujte svoju postavu: TIETO odvážne ženy vás to naučia

Plochejšie a krajšie
Okrem spomenutej výhody prezradila ešte jednu, ktorá by sa vám mohla páčiť, najmä, ak sa snažíte zhodiť nejaké to kilo navyše. Zelený čaj vraj efektívne dopomáha k tomu, aby ste mali ploché bruško a redukuje tiež celulitídu. „Vždy predtým ako idem cvičiť, dám si poriadne vychladený zelený čaj," hovorí Kourtney Kardashian. Tento chutný nápoj je vraj plný antioxidantov a aj vďaka tomu dokáže účinne zrýchliť váš metabolizmus.

Prestali ste jesť chlieb? Ani nechcite vedieť, čo sa stane s vaším telom...

A ešte niečo...
Aby toho nebolo málo, musíme prezradiť, že zelený čaj je výborný pre vašu pokožku a stabilizuje hladinu cukru v krvi. Napriek tomu by ste to s ním však nemali preháňať. Nadmerné pitie zeleného čaju spôsobilo istej žene vznik hepatitídy, a dokonca je vedecky dokázané, že môže negatívne ovplyvniť plodnosť.

Autor: Lucia
Zdroj foto: Shutterstock, Gettyimages


Trpíte depresiou?
Otestuj sa

Neprehliadnite

Čítaj viac