Jedinečné nechtové hity priamo z Instagramu: Nápady, ktoré ste ešte nevideli

Jedinečné nechtové hity priamo z Instagramu: Nápady, ktoré ste ešte nevideli
Najlepšie sa väčšinou nosí to, čo si vymyslíme a vytvoríme samé. Vedia to aj baby na Instagrame, ktoré sa vždy rady podelia o svoje štýlové výtvory, či už sa to týka nechtov alebo oblečenia. Vybrali sme pre vás nádherné diela, ktoré si môžete na svojich nechtíkoch namaľovať aj vy.

Nielen pekné vzory, ale aj trblietavé ozdoby môžu byť štýlovým skrášlením pre vaše ženské prstíky. Dávajte však pozor, aby ste do neprehnali a oslepujúce nechtové doplnky používajte len v obmedzenom množstve. Poznáte to pravidlo - všetkého veľa škodí.

Jarné nechtové hity: Mali by ste si ich nafarbiť na...

Do módy sa znova vracia matný štýl, a to nielen v tmavých, ale aj bledých odtieňoch. Ani v tomto prípade nič nepokazíte aspoň jemnou zlatou či striebornou ozdobou na okrajoch, prípadne aj priamo v strednej časti. Podmienkou nie sú ani dlhé umelé nechty, pokojne sa ozdobte aj keď ich máte prirodzene vaše.

Nočný motív môže byť tiež celkom zaujímavý, no asi si to bude vyžadovať značnú dávku trpezlivosti. Najlepšou voľbou bude asi osloviť priamo vašu šikovnú kozmetičku, aby vám vytvorila manikúru presne podľa vašich želaní. Tak si nezabudnite so sebou zobrať predlohu, nech vie, čím sa má riadiť.

28 najkrajších červených nechtov všetkých čias

Nezabudnite si otvoriť našu galériu, kde nájdete ďalšie nechtové nápady, ktorými sa môžete inšpirovať a štýlovo sa skrášliť. Vybrali ste si?

Autor: Simi


Veľký test zdravia - Potrebuje vaše telo detox?
Otestuj sa

Galéria

Jedinečné nechtové hity priamo z Instagramu: Nápady, ktoré ste ešte nevideliJedinečné nechtové hity priamo z Instagramu: Nápady, ktoré ste ešte nevideliJedinečné nechtové hity priamo z Instagramu: Nápady, ktoré ste ešte nevideli+16Jedinečné nechtové hity priamo z Instagramu: Nápady, ktoré ste ešte nevideli

Neprehliadnite

Čítaj viac