Jediná vec, ktorá v sexe poteší každého chlapa: Myslíte, že ju poznáte?

Jediná vec, ktorá v sexe poteší každého chlapa: Myslíte, že ju poznáte?
Predstavte si, že poznáte tajomstvo jeho blaženého úsmevu, neskonalého potešenia, sexuálnej rozkoše, pri ktorej bude priasť ako kocúrik. Je to vec, ktorá z vás spraví vysnívanú milenku a získate si postavenie tej, čo to s mužským telom naozaj vie. A dnes vám túto jedinú vec prezradíme.

Miluje to každý muž
Sex samotný je pre muža asi najlepšou zábavou, potešením a aktivitou. O to viac, ak má za spoluhráčku partnerku, ktorá k telu muža pristupuje s istotou. Bez opýtania, skúmania, lámania si hlavy aj dlhého uvažovania stavte na nežné masírovanie. Táto vec je príjemná pre každého muža. Na rozdiel od nežného hladkania, ktoré preferuje ženské pohlavie, majú radi, ak sa im na citlivé miesta aj trochu zatlačí. Preto sa aktuálne všetky kňažné lásky orientujú na tantra masáže. Masáž je jednoducho v kurze.

Chcete rozpáliť bod g? Vyskúšajte sex polohu, ktorú pozná len málokto

Masáž erotogénnych zón
Už viete, že absolútne najžiadanejšou technikou v oblasti erotiky je masážna prax, už stačí iba vedieť, ako túto vedomosť zúročiť a kam nasmerovať svoje ruky. Najviac to muž ocení na erotogénnych zónach. Ak ste ich dodnes iba hladkali, skúste pritlačiť. Uvidíte rozdiel vo vzrušení aj radosti. Bradavky môžete masírovať prstami, vnútornú stranu stehien napríklad aj päsťami. Rovnako nevynechajte zadok, ten si chlapi užívajú naplno. Pomaly ho spoznávajte. Uvidíte, že správny tlak dokáže vyvolať rýchlu a erektívnu odozvu, a to možno aj na miestach, ktoré ste dodnes ignorovali.

Máte malé prsia? Pred prvým rande ho upozornite, že...

Pre odvážnejšie dámy
Masáž nemusí byť nutne realizovaná iba rukami. Možno ste jednou z tých, ktoré majú doma chlapa, čo ho vzrušujú vysoké topánky alebo nohy vo všeobecnosti. Vyberte sa teda pokojne na masáž chodidlami, pätami či podpätkami. Spojíte tak nielen efekt stimulácie fyzickej, ale aj tej psychickej - fetišistickej a partner bude okamžite v siedmom nebi.

Chlapi, TOTO chcú ženy v posteli: Ale hanbia sa o tom hovoriť...

Jazykom aj inak
Ak ide priamo o penis, aj ten je veľmi vhodné vymasírovať. Možno ste už počuli hovoriť mužov, že máloktorá žena im vie narábať s náradím tak dobre ako oni sami. A to práve preto, že neaplikujú masážne prevedenie, teda striedanie tlaku, ťahu a občas aj drsnejšieho postupu. Skúsiť to môžete aj jazykom. Tým zatlačíte priamo na uzdičku, alebo oboma dlaňami kĺžte po úde zvlhčenom lubrikačným gélom. Aj unaveného partnera dostane do pozoru a často aj k rýchlej ejakulácii.

Ako mu to robíte ústami? Prezrádza to o vás, že...

Masáž prostaty
Je maturitou nielen pre posteľné radovánky, ale aj vzťah ako taký. Pretože nie je tak jednoduché nahovoriť partnera, aby vás pustil do seba cez konečník. No ak to skúsite s lubrikantom a zhruba dva centimetre za konečníkom, na strane k bruchu nahmatáte prostatu a jemne ju začnite masírovať prstom. Nikto sa nezdrží orgazmu. Skúste pritom orálnu stimuláciu, alebo láskanie tela a partner povie, že to bola extáza.

Autor: Marcos
Zdroj foto: Shutterstock


Máte sklony k promiskuite?
Otestuj sa

Neprehliadnite

Čítaj viac