Je hotový priskoro? Naučte ho to!

Je hotový priskoro? Naučte ho to!
Trápi mužov a trápi aj nás ženy, preto nie je dobré túto tému obchádzať. Predčasné vyvrcholenie je malým sklamaním, ktoré spôsobí, že jemu klesne (nielen) úsmev na tvár a vy ste tam, kde ste začali. Roztúžená, s chuťou na milovanie, no bez uspokojenia. Ako teda zabrániť tomu, že bude hotový priskoro?

Čo je príliš skoro?
Ak si nie ste istá, či do radu mužov s predčasnou ejakuláciou patrí aj ten vás, môžete si to stopnúť. Keďže samotný styk trvá v priemere 10 až 15 minút, všetko nižšie je už podozrivé. Lekári ohraničujú za problém, ak je partner hotový do piatich minút a ešte kratší interval je už celkom jasný. Na jeho výkonnosti treba popracovať, inak sa k svojmu orgazmu nikdy nedostanete.

Ako o tom hovoriť?
Základom je, aby ste tento problém riešili spoločne. Darmo na neho budete hádzať otrávené pohľady, že vás zas a znova predbehol a vy ste zo sexu nič nemali. Takéto náznaky nespokojnosti žiadnemu mužovi nepridajú a zbytočne mu podkopávate psychiku, čo problému len nahráva. Radšej ho povzbuďte, ukážte, že nie ste z tých, ktoré mu budú všetko vyčítať a ponúknite svoju snahu pri riešení problému. Ak mu poviete, že tréning je tou najlepšou metódou a vy ste viac ako ochotná ho podstúpiť, protestovať zrejme nebude.

Tréning je najlepší priateľ
Pri milovaní toho môžete skúsiť pomerne veľa. Ak si chcete ale na začiatku vášho vytrvalostného tréningu užiť, navrhnite partnerovi predohru, pri ktorej vás dovedie na okraj orgazmu. Nech vás láska, bozkáva a navnaďuje, kým nie ste celkom na konci a vtedy do vás vnikne. Rýchly sex vám v tomto prípade bude vyhovovať a užijete si ho tak, ako dlho nie.

Pre riešenie jeho sexuálneho problému však zvoľte presne opačný postup. Milujte sa spolu a keď pocíti, že už už bude, nechajte ho vykĺznuť a pokračujte v iných formách láskania. Na penis by mal na chvíľku zabudnúť, preto skúste erotogénne zóny ako uši či prsty na nohách a dosýta sa im venujte. Aby si jeho príliš vzrušený kamarát na chvíľku oddýchol, no vy ste nevychladli, navrhnite mu orálny sex. Z mnohých polôh sa k nemu dostanete jedným vrzom a sex plynulo napreduje.

Počas spoločných chvíľok sa snažte objaviť polohy, počas ktorých to naňho nejde až tak rýchlo. Tou najlepšou často býva, keď je žena hore a je to práve ona, ktorá diriguje milovanie. Týmto istým spôsobom si to môžete užívať na stoličke i postojačky, dôležité je, aby „nepumpoval" on.

Šikovné pomôcky
Z rád, ktoré môžete kde tu započuť, ste už iste počuli o kondómoch ako o ochrane proti rýchlemu vyvrcholeniu. Niekto uprednostňuje hneď dva naraz, iní objavili pevnejšie modely, ktoré dokážu penis stiahnuť a predĺžiť čas milovania. V špecializovaných predajniach takisto nájdete krémy na znecitlivenie intímnych oblastí, no je to o praxi. Ak vám v posteli ponúknu uspokojivý výsledok, prečo si s nimi nepomôcť, no oveľa viac investujte do trénovania. S pomocou partnerky dokáže muž tento nedostatok prekonať oveľa lepšie a ak ponúknete svoju trpezlivosť, na oplátku dostanete lepší sex.

Autor: ling


Otestujte si svoje erotické IQ
Otestuj sa

Neprehliadnite

Čítaj viac