Jasné signály, že s vami flirtuje

Jasné signály, že s vami flirtuje

Škola flirtu nie je len pre ženy. Muž chce flirtovaním vyzistiť, či máte potenciálny záujem a ak chcete hrať jeho hru, treba hlavne zachytiť tie správne signály.

Flirtujúci muž
Za flirt len ťažko považovať jeho priamy nástup na scénu a pozvanie na drink. Tu už sme pri prvej pomyselnej schôdzke a jasnom spoznávaní sa. Mužov, ktorí takúto stratégiu zvolia, však nie je veľa, a tak je stále dosť tých, ktorí radšej vopred flirtujú. Je to skúška, hra, dokonca aj zvyšovanie ega. Všetko v jednom...

Pohľad: Jeho tvár toho prezradí až-až. Stačí si všimnúť, kam smerujú oči a malo by to byť jasné. Flirtujúcim signálom číslo jeden je pohľad a ak nie je superhanblivý, pozerá priamo do vašich očí. Dobrým znamením je, ak je jeho pohľad mierne predĺžený než obyčajne.

Červeň: Nenechajte sa však zmiasť, spomínané superhanblivé typy tiež túžia flirtovať, len im to zväčša tak dobre nejde. Aj pohľad do zeme môže znamenať veľa, hlavne ak je sprevádzaný červeňou v lícach a trhaným zdvíhaním očí vaším smerom.

Tvár: Už ste niekoho videli flirtovať so zamračenou tvárou? Asi ťažko. Signálom vysielajúcim správu o záujme je úsmev a s ním spojený pozitívny výraz tváre. Obočie je mierne nadvihnuté, oči rozšírené a tým pádom sú aj jasnejšie.

Ruky: Bolo by to príliš jednoduché, ak by každý muž mal toľko sebaistoty, že by signály vysielal s palcami zastrčenými za opaskom, čo je znak silného sebavedomia. Skôr si všimnete, že sa pohráva s niečím v ruke, pohládza si hánky alebo stíska pohár. Potreba niečo robiť s rukami je pri flirtovaní pomerne bežná.

Zrkadlo: Zaujímavo vyznieva aj tip od odborníkov na reč tela. Muž, ktorý flirtuje, vraj často nastavuje zrkadlo žene, ktorá sa mu páči - teda aspoň v prenesenom význame. Vedome či nevedome kopíruje jej pohyby rúk, nôh, tela či tváre.

Pozornosť: Nie sú to len ťahy v škôlke, kedy sa malí chlapci predháňajú, kto viac zaujme. Ide  o prirodzený tik mužov vyčleniť sa z davu a upozorniť práve na seba. Tento pud sa prejavuje aj pri flirtovaní - muž sa niečím snaží vyčleniť a upútať pozornosť vybranej ženy.

Konverzácia: Ak príde za vami a začne konverzáciu, znamenie flirtu je takmer jasné. Niekedy treba prehltnúť, ak príde s ošúchanou frázou - predsa len nie je jednoduché prihovoriť sa cudzej žene. Rozpaky a roztržitosť sú prirodzené.

Tón reči: Flirtujúceho muža môže prezradiť aj tón reči. Hlbšie posadený hlas značí, že chce zaujať, no aby ste to vedeli odhadnúť, musíte poznať jeho prirodzenú farbu.

Osobný priestor: Ak prekročí hranice vášho osobného priestoru, niet pochybností. Chce sa ku vám dostať o čosi bližšie a slová mu už nestačia. Nenápadné dotyky či nakláňanie sa prezradia aj toho najtvrdšieho chlapa, že sa o niečo pokúša.

Ako jeho pokus o flirtovanie dopadne, to je už na vás...

Autor: ling

Bude sa vám tiež páčiť...

Keďže sex nie je len o misionárskej polohe, ľudia vymýšľajú spôsoby, ktoré ich v posteli uspokoja, nie sú rutinné, prekvapia a zachránia manželstvo pred stereotypom a nudou. Ponúkame vás za hrsť nápadov, ktoré v súčasnosti letia. Viac v článku Zachráni vám sex sharking či snacking?


Čo máte spoločné s Lady Gaga?
Otestuj sa

Neprehliadnite

Čítaj viac