Ideálna partnerka očami muža

Ideálna partnerka očami muža
Áno, áno, my vieme - ideálny vzťah neexistuje. Ale kto nám zabráni snívať a kto zabráni snívať mužom? Aj tí majú o dokonalom vzťahu svoju predstavu a ak by ste sa k nej chceli aspoň trošku priblížiť, ponúkame malý návod...

Láska aj s chybičkami
Spýtať sa mužov na predstavy o ideálnom vzťahu znamená jedno. Kritika na hlavy partneriek nepozná hranice a pod prísľubom anonymity naberá na obrátkach. Pritom práve kritika je tým, čo mužom vo vzťahu prekáža snáď najviac. „Mne by celkom stačilo, keby baby prestali všetko kritizovať. V zásade ide o to, že väčšina z nich sa nechce veľmi prispôsobovať a veci chcú mať presne podľa seba," začína prvý opýtaný. Za zmienku stojí, že všetci ostatní muži prítomní pri tejto „spovedi" mu pritakávajú a zhodujú sa, že ideálom by bolo, keby ženy vedeli milovať aj chyby, ktoré chlapi majú.

Kamoši sú posvätní
Bodom číslo dva, ktorý sa medzi mužmi ozýval takisto pomerne často, sú jeho kamaráti. Absolútnym ideálom by bolo, keby ste ich do jedného mali rada a keby ste drahému nehovorili ani slovko k tomu, ako často sa s nimi stretáva. To však muži nečakajú, aj keď svoje predstavy majú. „V bývalom vzťahu mi najviac prekážalo, že mi partnerka doslova vyčítala kamarátov. Pritom som s nimi nebol nejako často, rozhodne som ich neuprednostňoval a aj tak bolo zle. V zásade išlo o to, že som chcel stráviť aj nejaký čas bez nej, čo vôbec nechápala," hovorí momentálne slobodný mládenec. Medzi opýtanými mužmi tak nechýbal pojem sloboda, ktorú muži v istej miere vo vzťahu potrebujú. Sami ale priznávajú, že nepotrebujú hýriť každý jeden deň, čo by si partnerky mali uvedomiť.

...rodina takisto
Nemožno obísť ani rodinu, s ktorou majú muži rovnako silné putá ako s priateľmi. Nejde o žiadnym mamáčikov alebo detské typy, no predsa len sa väčšina prítomných zhodla, že nevrelý vzťah partnerky k jeho najbližším nemá s ideálom nič spoločné. Zabudnite teda na zlé slová o jeho mame, otcovi alebo súrodencoch. Myslite na to, že aj keď sa vám sám z času na čas posťažuje, očakáva vašu odporu a nie ostrú kritiku na ich hlavy, ktorá z vás začne sršať.

Kuchárka na jednotku
Už ste počuli, že láska ide cez žalúdok? Vám možno nie, ale väčšine mužov áno. Mať doma skvelú kuchárku, to je snom mnohých a neboja sa to povedať aj nahlas. „Pre mňa je ideálom, ak vie baba perfektne variť. Milujem jedlo, milujem baby, ktoré ho vedia pripraviť, baví ich to a vedia si ho vychutnať. Jasné, že mám aj iné priority, ale jedlo je jednou z nich," prezrádza sympaťák s obrúčkou na prste.

Dračica v kuchyni aj posteli
No a aby toho nebolo málo, dámy, ku všetkým ideálnym predstavám,, ktoré sme už pomenovali, pridávame ešte jednu, možno aj tú najdôležitejšiu. „Ideálny vzťah? Keď z neho nevyprchá iskra," hovorí najstarší z opýtaných mužov. „Bez sexu to vo vzťahu nie je ono, takže keby som si mal vybrať, chcem vzťah s neutíchajúcou vášňou," dodáva. Netreba snáď popisovať, ako horlivo ostatní prítomní pritakávajú, čiže sny mužov sú jasné. Chceli by tolerantnú dračicu s perfektnými kulinárskymi znalosťami. No ale, dámy, ruku na srdce - nebrali by sme aj my takéhoto ideálneho chlapa? :)

Autor: ling


Čo máte spoločné s Lady Gaga?
Otestuj sa

Neprehliadnite

Čítaj viac