Hviezdy radia: Aké znamenia sa k sebe (ne)hodia?

Hviezdy radia: Aké znamenia sa k sebe (ne)hodia?

Astrológia, hviezdy, znamenia... Mnohí im neveria ani za mak, iní na ne nedajú dopustiť. Pokiaľ patríte k tým, čo veria, že postavenie planét podľa vášho dátumu, času a miesta narodenia vás skutočne môžu ovplyvniť, čítajte ďalej. Pýtame sa astrológie, čo hovorí na lásku, vzťahy i sex.

Toto sú najhoršie znamenia zverokruhu!

Hodíte sa k svojmu súčasnému partnerovi? Hrajú hviezdy vo váš prospech? Odpovieme vám na všetky tieto otázky a možno budete prekvapené pravdivosťou hviezdnych tvrdení...

Baran (21. 3. - 20. 4.)
Toto tvrdohlavé znamenie je výbušné, tvrdohlavé a vodcovské, no takisto aj úprimné, férové a racionálne. Je známe predovšetkým svojou dominanciou, čo s mnohými znameniami sedieť nebude. S rybami či pannou to hviezdy na dlhodobý vzťah nevidia, no čo sa strelca týka, ide o astrologicky najvhodnejšieho partnera pre barana. Nahráva im vzájomné porozumenie i príťažlivosť, čím si vzťah dokáže zachovať potrebnú iskru i istotu. Vhodnými partnermi pre barana je aj lev alebo vodnár.

Býk (21. 4. - 20. 5.)
Ide o obetavé a nežné znamenie, ktoré si lásku cení. Dáva si však na čas a nevrhá sa do vzťahov bezhlavo, zároveň ho však charakterizuje silná žiarlivosť. Charakterovými vlastnosťami sa bude hodiť k panne, ktorá je rovnako opatrná, no po čase vie vzťah prerásť do hlbokého a intenzívneho spojenia. S býkom si dlhodobo sadne aj rak, ktorý je rodinný a rovnako oddaný ako býk a takisto aj kozorožec. Blíženci či lev sa podľa hviezd vedľa býka dlho neohrejú, rovnako ani vodnár.

Blíženci (21. 5. - 21. 6.)
Blíženci sú označovaní ako rozpoltené znamenie, ktoré rado objavuje, skúša a tak aj častejšie mení partnerov. Natrvalo však dokáže zakotviť napríklad pri levovi, s ktorým si vyhovujú svojou fantáziou a búrlivejším životom, veľmi podobne je to aj s dobrodružným vodnárom. Blíženci si práve pre svoju povahu nesadnú s rybami, ktoré očakávajú vo vzťahu istotu, ani s kozorožcom, ktorý je skôr opatrný.

Rak (22. 6. - 22. 7.)
Rodinne založený rak hľadá istotu, ochranu a niekoho, s kým môže prežiť celý život. Práve preto sa k nim hodí spomínaný býk, kozorožec, ale aj škorpión, ktorý je na rovnakej citovej vlne. Rak ocení aj opatrnosť panny či citové ryby, no naopak, pozor na spojenie s nespútaným baranom či neistými váhami.

Lev (23. 7. - 23. 8.)
O levovi je známe, že túži byť stredobodom pozornosti, no aj napriek tomu dokáže byť verným partnerom. Samozrejme, potrebuje vedľa seba povahu, ktorá znesie jeho potrebu po love, vzrušení a dobrodružstve, čo najviac pochopí strelec alebo vodnár. Za rizikové je označované partnerstvo leva s býkom, kde by obaja trpeli nedostatočným ocenením toho druhého, leva so škorpiónom, kde na seba naráža excentrickosť a majetníckosť či leva s pannou, kde neladí ohnivosť a pokoj.

Čítajte aj: Po koľkých milenkách má chlap dosť?

Panna (24. 8. - 23. 9.)
Už niekoľkokrát sme spomenuli pannu, ktorá je pokojná, trpezlivá a aj v láske pomerne opatrná. Práve z tohto pohľadu sa k nej hodia býci, kozorožci či ryby, ktoré poskytujú istotu, a citovú stálosť. S baranom sa síce priťahujú, no ide skôr o obdiv v priateľskej rovine, ktorej chýba vášeň. K panne je nevhodný i strelec, s ktorým sú natoľko odlišní, že prvotné vzplanutie citov tieto rozdiely len ťažko prekoná.

Váhy (24. 9. - 23. 10.)
Váhavé, neisté, no zároveň majú šarm a vedia očariť. To z váh robí prelietavé znamenie, ktoré si s rodinne založenými typmi ako rak, ryba či býk nesadne, aspoň nie čo sa dlhodobej lásky týka. Náturu človeka narodeného v znamení váh najlepšie zvládne lev, strelec a vodnár, no takisto blíženci, s ktorými ich navyše spája silná príťažlivosť.

Škorpión (24. 10. - 22. 11.)
Znamenie označované ako výbušné a márnomyseľné má sklony k silnej láske, ktorá sa im však musí prispôsobovať. Pokiaľ to partner zvládne, škorpión bude verný a zabudne na prelietavosť, ktorá pramení z jeho rýchlej straty záujmu. Práve preto sú vhodnými partnermi oddaný rak, citové ryby alebo opatrná panna. Zrejme žiadne prekvapenie, že so škorpiónom by si dlhodobý vzťah nemali plánovať nestáli blíženci, excentrický lev či nezávislý vodnár.

Strelec (23. 11. - 21. 12.)
Strelec miluje život, nezávislosť, no takisto lásku. S povahami, ktoré chcú zviazať jeho slobodu, si veľmi nesadne, preto nie je ideálnym partnerom pre škorpióna ani raka. Naopak, porozumie si s baranom, vodnárom či levom, ktorí sú naladení na podobnú životnú vlnu a obojstranne sa môžu posilňovať.

Kozorožec (22. 12. - 20. 1.)
Keďže kozorožci vyhľadávajú stabilitu, vernosť a istotu, vo vzťahu im to bude klapať s verným rakom i majetníckym škorpiónom. Samozrejme, v druhom spojení sa budú robiť ústupky na strane kozorožca, no škorpión to ocení vernosťou. Za ideál sa označuje partnerstvo s býkom, ktoré sa zakladá na fyzickej i duševnej príťažlivosti. Za nevhodné spojenie sa označuje kombinácia kozorožca s levom či strelcom.

Tip: Po týchto ženách túžia všetci slobodní muži!

Vodnár (21. 1. - 19. 2.)
Toto vzdušné znamenie si rýchlo vytvorí city, no takisto rýchlo uňho vedia aj vyprchať. Stabilita či pokoj im veľa nehovoria a skôr majú radi vášeň, dobrodružstvo či nespútanosť. Preto im budú vyhovovať strelci, levy a blíženci, naopak na trvalý vzťah im nesadne býk, panna ani ryby.

Ryby (20. 2. - 20.3 .)
Citové ryby hľadajú silného partnera, o ktorého sa môžu oprieť a aj keď vedia zahorieť láskou k dobrodružným typom ako blíženci či strelec, dlho vedľa nich nevydržia. Oveľa viac sa k nim hodí býk, rak alebo kozorožec, ktorí aj do budúcnosti ponúkajú istoty žiadané rybami. City svojich partnerov nezneužívajú, čo je výsadou pre obe spojené znamenia.

Autor: Marge

Bude sa vám tiež páčiť...

Ako ste na tom s horoskopmi? Vychádzajú vám? A pozreli ste si už, čo hovoria hviezdy o vašom partnerovi a jeho sklonoch k vernosti? Bohužiaľ, medzi znameniami zverokruhu sú síce aj poctivky, my však vieme, ktorým znameniam by ste sa rozhodne mali vyhnúť. Ktoré znamenia vám budú vždy neverné?


Otestujte si svoje erotické IQ
Otestuj sa

Neprehliadnite

Čítaj viac