Hľadáte perfektný letný outfit? Vyskúšajte čierny overal!

Hľadáte perfektný letný outfit? Vyskúšajte čierny overal!

Keď sa povie univerzálny kúsok v šatníku, každému sa asi najskôr vybaví biela košeľa, skinny jeans, prípadne malé čierne šaty. Málokomu už ale napadne čierny overal – kompromis medzi šatami a nohavicami, zároveň dosť elegantný aj odvážny. Tento mimoriadne univerzálny kúsok vás oblečie skutočne na každú príležitosť. Trik je len v jeho správnom zladení s ďalšími kúskami oblečenia a doplnkami. Ak ste zvedavé, ako čierny overal premeniť napríklad z ležérneho na elegantný, nech sa páči, tu je návod.

Do práce
Ak v práci nemáte príliš prísny dress code, čierny overal bude skvelým spoločníkom do kancelárie – vyzerá totiž takmer na nerozoznanie od malých čiernych šiat. Navyše, krátke nohavice sú v letných dňoch predsa len príjemnejšie než úzka sukňa či dlhé kostýmové nohavice. K overalu sa do práce ideálne hodí sako. Nebojte sa siahnuť aj po farebnom alebo vzorovanom, ak budete vyberať decentné kúsky, určite si ich môžete dovoliť aj do práce.

Na párty
Plánujete pretancovať noc v klube, užiť si dámsku jazdu vo vašom obľúbenom bare alebo osláviť kamarátkinu rozlúčku so slobodou? Čierny overal bude skvelou voľbou. Obzvlášť, ak plánujete vyraziť rovno z práce. Tu je ukážkový príklad, aký je overal prispôsobivý. Stačí si obuť výraznejšie lodičky a nasadiť nápadité šperky a nejedna hlava sa za vami v priebehu večera otočí.

Na koncert
Áno, aj na koncert či letný festival sa overal hodí. Rýchlo vás presvedčí, že je tou najlepšou voľbou, obzvlášť ak plánujete skákať a tancovať a poriadne si to užiť. Ak sa chystáte na letný festival, overal doplňte o výrazné farebné doplnky, klobúk a sandále, ktoré sa viažu vysoko okolo nôh – docielite tak mladistvý a veľmi aktuálny look. Ak vás čaká rockový koncert, stavte na nesmrteľnú klasiku – koženú bundu a červený rúž.

Do mesta
Na prechádzku, do parku, na nákupy alebo na kávu s kamarátkou – aj sem môžete vyraziť v štýlovom čiernom overale. Doplňte ho o praktický batoh či crossbody kabelku a vždy vhodné biele tenisky. V takomto pohodlnom outfite si v meste zaručene vychutnáte celý deň.

Módny vyhľadávač GLAMI.sk umožňuje vyhľadávať módne kúsky a nastvaovať zľavy naprieč e-shopmi. Sledujte obľúbené značky alebo objavujte nové!

Platená reklama


Aký máte štýl?
Otestuj sa

Galéria

Hľadáte perfektný letný outfit? Vyskúšajte čierny overal! Hľadáte perfektný letný outfit? Vyskúšajte čierny overal! Hľadáte perfektný letný outfit? Vyskúšajte čierny overal! Hľadáte perfektný letný outfit? Vyskúšajte čierny overal!

Neprehliadnite

Čítaj viac