Hádajte, ktorej kráske klesajú prsíčka k zemi: Má len 21 rokov!

Hádajte, ktorej kráske klesajú prsíčka k zemi: Má len 21 rokov!
Modelka Kendall Jenner vyrazila nedávno na letisko v nie moc vyzývavom a pestrom outfite. A dokonca sa neobťažovala ani s obliekaním podprsenky, čo však nebol až taký dobrý nápad. V našej galérii nájdete niekoľko dôkazov, že 21-ročná slečna sa dokáže zladiť aj lepšie a viac sexy...

Chápeme, že Kendall sa pokúšala zaniknúť v dave, a preto si zvolila nenápadné oblečko. Napriek tomu však neunikla zvedavým fotografom, ktorým sa podarilo zachytiť aj jej mierne sklesnuté poprsie. Možno je to len v dôsledku neforemného outfitu, ktorý niektoré časti modelkinej postavy zvýraznil, no iné zdeformoval.

A je tu ďalšia XXL dáma: Tukové vankúšiky predvádza jedna radosť

Otvorte si aj našu galériu pod článkom, kde nájdete krajšie look-y Kendall Jenner, ktorá patrí do slávnej rodiny Kardashianiek. Inšpiruje vás niektorý z nich?

Autor: Simi
Zdroj foto: Profimedia


Vyznáte sa v móde?
Otestuj sa

Galéria

Hádajte, ktorej kráske klesajú prsíčka k zemi: Má len 21 rokov! Hádajte, ktorej kráske klesajú prsíčka k zemi: Má len 21 rokov! Hádajte, ktorej kráske klesajú prsíčka k zemi: Má len 21 rokov! +19Hádajte, ktorej kráske klesajú prsíčka k zemi: Má len 21 rokov!

Neprehliadnite

Čítaj viac