Hádajte, komu patrí TÁTO sexy riťka: Poznávací znak – dvojnásobná mamička

Hádajte, komu patrí TÁTO sexy riťka: Poznávací znak – dvojnásobná mamička
Ako to tie baby robia? Má za sebou dva pôrody, a napriek tomu vyzerá jej zadok ako zo žurnálu. Herečka Mila Kunis si vyrazila so svojou kamoškou na obed, a možno aj nevedome predviedla zvodné pozadie v úzkych džínsoch. V našej galérii si, okrem postavičky Mily Kunis, môžete vychutnať aj pohľad na jej detičky a partnera Ashtona Kutchera. Konečne vieme, ako vyzerajú!

Herečka Mila Kunis vzbudila veľký záujem svojou úlohou vo filme „Matky rebelky", ktorý reálne ukazuje, ako sú dnešné mamy nedocenené a unavené. Prekvapivé je, že naň reagovalo aj množstvo mužov, a to aj napriek nie moc pozitívnemu zobrazeniu ich postavenia v rodinnom živote. Potom ako sa Mila stala matkou, o materstve hovorí len v superlatívoch a nikdy nezabudne dodať, že deti sú proste bláznivé: „Má 19 mesiacov a v parku je schopná vyjsť na preliezku pre staršie deti a skočiť odtiaľ. Preboha, veď ona nevie skákať!"

TIETO celebritné lásky by ste netipovali: Oni fakt spolu chodili?

V našej galérii pod článkom nájdete fotografie so super telom Mily Kunis, a tiež jej detičiek i partnera. Akí sú zlatí, však?

Autor: Simi


Čím ste boli v minulom živote?
Otestuj sa

Galéria

Hádajte, komu patrí TÁTO sexy riťka: Poznávací znak – dvojnásobná mamičkaHádajte, komu patrí TÁTO sexy riťka: Poznávací znak – dvojnásobná mamičkaHádajte, komu patrí TÁTO sexy riťka: Poznávací znak – dvojnásobná mamička+24Hádajte, komu patrí TÁTO sexy riťka: Poznávací znak – dvojnásobná mamička

Neprehliadnite

Čítaj viac