Fuj, to je nechutné: Pozrite, ako si celebrity nezakryli akné

Fuj, to je nechutné: Pozrite, ako si celebrity nezakryli akné
Od celebrít sa prirodzene očakáva, že si budú dávať pozor na svoj vzhľad a keď sa im ráno vyhodí vyrážka, tak si ju mejkapom zakryjú. Niektoré slávne osobnosti však majú iný názor a akné nepovažujú za problém, ktorý by bolo treba riešiť. V našej galérii si môžete prehliadnuť všetky celebritné krásky, ktoré čosi podobné nepovažujú za problém.

Speváčka Miley Cyrus je rebelkou už vo svojej podstate, takže nás ani veľmi neprekvapuje, že sa rozhodla nezakryť svoju vyhádzanú tvár. Pravdou však zostáva, že jednou z možných príčin akné je časté používanie mejkapu, pričom nie je vylúčené, že to platí aj o tejto celebritke. Mladším ročníkom, ako je ona, sa to ešte dá odpustiť, no ak sa to stane starším dámam, už je to na zamyslenie.

Signály, ktoré neignorujte: Keď vaša pokožka neznáša, čo na ňu dávate

V našej galérii pod článkom nájdete kompletný zoznam ženských, ale aj mužských celebrít, ktoré sa trápia s akné problémom.

Autor: Simi


Ste príťažlivá pre mužov?
Otestuj sa

Galéria

Fuj, to je nechutné: Pozrite, ako si celebrity nezakryli akné Fuj, to je nechutné: Pozrite, ako si celebrity nezakryli akné Fuj, to je nechutné: Pozrite, ako si celebrity nezakryli akné +29Fuj, to je nechutné: Pozrite, ako si celebrity nezakryli akné

Neprehliadnite

Čítaj viac