FOTO: Najsexi celebritní synáčikovia

FOTO: Najsexi celebritní synáčikovia
Nie sú len obyčajnými chalanmi či mužmi v našom veku. Sú tými, ktorých meno pozná celý svet, a práve to je ich „diagnóza". Celebritní synovia sú často označovaní za ideálnu partiu na vydaj, no takéto smelé plány nechajme bokom. Radšej si povedzme, ktorí z nich podedili nielen meno, ale sexepíl a schopnosť ako-tak sa pohybovať v šoubiznise.

Patrick Schwarzenegger
Priezvisko určite známe a snáď netreba vysvetľovať, že jeho nositeľom je svalnatý Arnie. Patrick je jedným z jeho štyroch detí, ktoré má s Mariou Shiver a ktoré sa snažia vymaniť z tieňa slávneho otca. 18-ročný mladík sa o to snaží kariérou modela a herca, ktorá sa postupne rozbieha. Vďaka peknému telu i tvári už získal hlavné úlohy v kampaniach Armaniho či Ralpha Laurena, počas leta takisto začal nakrúcať svoj prvý film. Médiá si ho tak všímajú čoraz viac a takisto i fanúšičky, ktorých postupne pribúda.

Chet Haze
Alebo by sme radšej mali povedať Chester Hanks? V tom prípade už zrejme vytušíte, odkiaľ vanie vietor a prečo sa médiá o tohto začínajúceho rappera zaujímajú. Ide o 21-ročného potomka Toma Hanksa (obr. vpravo hore), ktorý si kvôli budovaniu vlastnej kariéry zmenil meno. Na pomoc si pre istotu „pribalil" aj sexi telo, ktoré celkom bez ostychu prezentuje na internete, a tak má o pozornosť postarané.

Max Irons
Ak by sme vám ho chceli priblížiť ako herca, spomenuli by sme úlohy vo filmoch Dorian Gray, Červená čiapočka či Hosť. Oveľa viac vám však napovie priezvisko Irons, ktoré herec s menom Max zdedil po svojom otcovi Jeremym. Ten má za sebou úloh oveľa viac a kariéru o čosi oslnivejšiu, ale nechajme sa prekvapiť. Max má ešte len 26 rokov a ako dokazujú aj naše fotografie v galérii, popri herectve stíha úspešne pózovať i ako model.

Jake Hoffman
Opäť priezvisko, ktoré predstavovať netreba. Je zrejmé, že práve Dustin Hoffman je otcom Jakea, ktorý sa vo veku 31 rokov musí zmieriť s tým, že slávu svojho otca nenapodobní. Jake má za sebou účinkovanie v Rain Manovi, Hookovi či Clicku, no výraznejšie sa nepresadil. Sexepílu však zdedil viac, ako by sa od Dustina dalo očakávať, škoda len, že nie aj talentu.

Oliver Hudson
Ak ste o ňom ešte veľa nepočuli, skúsime to najskôr so slávnymi príbuznými. Matkou Olivera Hudsona je totiž Goldie Hawn a sestrou tým pádom Kate Hudson. Obe mená úspešné a známe, pričom to Olivero počuť len málo. Tento 35-ročný herec (obr. vľavo) má pritom za sebou viacero seriálových príležitostí, pričom tou najúspešnejšou je účinkovanie v sitkome Pravidlá zadaných. Seriál sa stále nakrúca, takže Oliver môže byť spokojný.

Autor: Agi


Otestujte si svoje erotické IQ
Otestuj sa

Galéria

FOTO: Najsexi celebritní synáčikoviaFOTO: Najsexi celebritní synáčikoviaFOTO: Najsexi celebritní synáčikovia+2FOTO: Najsexi celebritní synáčikovia

Neprehliadnite

Čítaj viac