FOTO: Najkrajšie svadobné šaty celebrít

FOTO: Najkrajšie svadobné šaty celebrít
Keď ide o svadobné šaty, najradšej by každá jedna z nás minula celý majetok. Po tomto bláznivom nápade však príde malé vytriezvenie a väčšinou sa snažíme skĺbiť dizajn s prijateľnou cenou. Tie, ktoré však na peniaze hľadieť nemusia, to majú podstatne jednoduchšie. Úžasných svadobných rób je na svete ako maku a skvostnú prehliadku ponúkajú samotné celebrity.

Reese Witherspoon
Len včera sme Reese označili za stálicu červených kobercov a svoj delikátny vkus dokázala aj pred oltárom. Na svoju druhú svadbu zvolila šaty od Monique Lhuillier, ktoré pôsobili veľmi jednoducho a nežne. Korzetové šaty s dlhou sukňou do Áčka efektne pretínala ružová stuha a celkový svadobný dojem dopĺňal závoj až po zem.

Megan Fox
Veľmi podobný štýl zvolila aj Megan Fox, ktorá sa vydávala minulé leto. Vedľa Briana Austian Greena sa postavila v dlhých snehobielych šatách značky Armani Prive, ktoré takisto odhaľovali ramená. Voľná sukňa bola rovnako nadýchaná ako závoj, a keďže sa svadba konala na pláži, o efektné zábery nebola núdza.

Hillary Duff
Po niečom extravagantnejšom siahla Hillary Duff. Mladá speváčka sa vydávala v značke Vera Wang a šaty naozaj stáli za to. Smotanová farba dokonalo obopínala nevestino telo a od kolien pútal pozornosť tzv. rybí chvost. Nazbieraný spodok šiat bol vlastne vrstveným šifónom a pôsobil veľmi efektne. Nie je nám známe, či sa Hillary dokázala pohodlne hýbať, ale za efekt dávame jednotku.

Nicole Richie
Dcéra známeho Lionela dala šifónu ešte viac priestoru. Šaty Marchesa zdobila výrazná „penová" sukňa a vrch dotvárala efektná čipka. Nicole zahaľovala celé ruky i torzo tela a priestor na odhalenie dostala len časť dekoltu a chrbát. Tieto šaty vraj vznikli podľa ikony Grace Kelly, no aby boli výnimočné, na rukáve boli vyšité mená mladomanželov.

Emily Deschanel
Menej pompéznosti si dopriala predstaviteľka doktorky Brennenovej, Emily Deschanel. Na svoju svadbu zvolila šaty vo farbe šampanského s efektom vrstvenia a prekladania. Ľahučký materiál sa prelínal na prsiach i na sukni a celkový dojem dotváral tmavší tenučký opasok. Napriek tomu, že Emily nebola v bielom, pôsobila veľmi romanticky.

Mena Suvari
Do radu bielych a korzetových neviest sa zaradila aj herečka Mena Suvari. Jej šaty sa však z davu nevynímajú iba menej známym dizajnérskym menom, ale aj efektnou sukňou. Širší spodok šiat zdobilo množstvo volánov, ktoré vytvorili dojem rozbúrenej morskej hladiny.

Viac celebritných svadobných šiat nájdete v našej fotogalérii.

Autor: Angie


Ktorej celebrite sa podobáte?
Otestuj sa

Galéria

FOTO: Najkrajšie svadobné šaty celebrít FOTO: Najkrajšie svadobné šaty celebrít FOTO: Najkrajšie svadobné šaty celebrít +13FOTO: Najkrajšie svadobné šaty celebrít

Neprehliadnite

Čítaj viac