FOTO: Drdol 10x inak

FOTO: Drdol 10x inak
Je trendový, je rýchly a najmä - je praktický. Reč je o drdole, ktorý je v aktuálnych horúčavách snáď najnosenejším účesom. Ak sa naň chystáte i dnes, ponúkame vám hneď 10 celebritných nápadov, ako si tento účes ozvláštniť.

Klasický ako Jessica
Ak na to chcete ísť celkom klasicky, zoberte si za príklad Jessicu Hart. Vlasy si vyčesala dohora, vytvorila vysoký chvost a zatočila ho do efektného uzla. O minútu máte hotovo a môžete vyrážať do spoločnosti i na rande.

Baletkovský ako Mandy
Ku klasike patrí aj balerínovský drdol, aký predviedla Mandy Moore. Vlasy rozdeľte cestičkou na stred a približne do strednej výšky posaďte chvost. Pevne ho zakrúťte okolo gumičky a dôkladne uchyťte.

Hladký ako Kim
S hladkým základom to zvládla aj Kim Kardashian, ktorá nechala vyniknúť svoju tvár. Vlasy sčešte smerom dozadu, doprajte im dostatok lesku, napríklad aj vo forme spreju s trblietavými čiastočkami a zauzlite. Dbajte na to, aby bol hladký aj drdol, čo len nahrá vášmu elegantnému looku.

Zatočený ako Hailee
So zatáčaním chvosta sa kaderníci pohrali na hlave Hailee Steinfeld, ktorej účes stavil na výsledný efekt. Vlasy vo chvoste najskôr po dĺžke obkrúťte dokola a až potom zatáčajte do drdolového tvaru. Obkrútený chvost vytvorí efekt pripomínajúci chutné pečivo, alebo sa nám to len zdá?

Naplocho ako Lauren
Plochý drdol predviedla Lauren Conrad, ktorej chvost bolo treba najskôr natupírovať. Následne vlasy obtáčajte po obvode, až dosiahnete plochý a rozmerný tvar. Nedržte sa základných pravidiel sťahovania a spevňovania vlasov, radšej postupujte voľnejšie a vlasy prichytávajte sponkami. Výsledok jemne pritlačte rukou nevšedný drdol je na svete.

Objemný ako Miley
Tupírovanie využijete aj v prípade, že chcete objemný a nadýchaný účes. Vlasy na vrchu hlavy prejdite hrebeňom do opačnej strany a takisto postupuje aj pri chvoste. Keď budete vlasy zatáčať do drdola, konce chvosta nechajte trčať a účes nesťahujte. Nechajte vyniknúť objem, ktorý ste si prácne vytvorili.

Ležérny ako Blake
Môže sa zdať, že ležérny účes vyžaduje najmenej snahy, ale celkom bez úprav to nepôjde. Účes alá Blake Lively dosiahnete z vysokého chvosta, ktorého časti postupne zatáčate smerom dovnútra a uchytávate sponkami. Pramienky okolo tváre nechajte spustené a takisto aj okolo samotného drdola.

S čelenkou ako Amanda
Jednoduchá pomoc na oživenie klasického drdola je vlasový doplnok. Amanda Seyfried siahla po obyčajnej tenkej čelenke a získala celkom nový účes. Efektný, spevnený a vhodný na každú príležitosť.

Do výšky ako Kat
Žiada sa vám svojím účesom pútať pozornosť? Potom drdol posaďte najvyššie, ako viete a gumičkou ho uchyťte tak, aby smeroval dohora. Vysoký drdol predviedla aj Kat Graham a uznajte, že vlasy sú tým prvým, čo si na nej všimnete.

Obrovský ako Sarah Jessica
Zaujať sa rozhodla aj Sarah Jessica Parker, ktorej vybraný účes dostal prívlastok vankúš. Prečo? Lebo by ste si naň pokojne mohli ľahnúť. Jessicine vlasy boli upravené do maxidrdolu, ktorý však bez príčesku zvládnete len ťažko.

Autor: Agi


Madonnina plná náruč: Poznáte jej milencov?
Otestuj sa

Galéria

FOTO: Drdol 10x inakFOTO: Drdol 10x inakFOTO: Drdol 10x inak+7FOTO: Drdol 10x inak

Neprehliadnite

Čítaj viac