Fotka, ktorá vyvolala pobúrenie: Naozaj to slávny otecko prehnal? (FOTO VNÚTRI)

Fotka, ktorá vyvolala pobúrenie: Naozaj to slávny otecko prehnal? (FOTO VNÚTRI)
Bývalý futbalista David Beckham zverejnil na svojom Instagram profile fotografiu, na ktorej bozkáva 5-ročnú dcérku Harper priamo na ústa. Verejnosť jeho lásku k dieťaťu však neocenila a hrdého otecka poriadne skritizovala. V našej galérii si môžete prezrieť ďalšie fotografie najznámejších celebritných otcov, ktorí nedajú na svoje deti dopustiť. Čo si myslíte o správaní Davida Beckhama?

Samozrejme, že sa ozvali aj ľudia, ktorí ani náhodou nesúhlasili s tým, že by sa bývalý futbalista zachoval nevhodne. Dokonca aj mnohé mamičky reagovali slovami, že v dnešnej dobe je pozitívny vzťah medzi deťmi a otcami viac výnimočným ako bežným javom. Láska otca je rovnako vzácna ako láska matky a treba ju dať najavo, nie potláčať kvôli názoru spoločnosti. Davidovi vyslovujeme uznanie - len tak ďalej!

Krásna, ale príliš mladá: Známy český herec si nabalil o 21 rokov mladšiu babenku!

V našej galérii pod článkom nájdete ďalších slávnych oteckov, ktorí sa s radosťou chvália láskou k deťom na internete.

Autor: Simi
Zdroj foto: Instagram.com/davidbeckham


Máte zmeniť prácu?
Otestuj sa

Galéria

Fotka, ktorá vyvolala pobúrenie: Naozaj to slávny otecko prehnal? (FOTO VNÚTRI)Fotka, ktorá vyvolala pobúrenie: Naozaj to slávny otecko prehnal? (FOTO VNÚTRI)Fotka, ktorá vyvolala pobúrenie: Naozaj to slávny otecko prehnal? (FOTO VNÚTRI)+22Fotka, ktorá vyvolala pobúrenie: Naozaj to slávny otecko prehnal? (FOTO VNÚTRI)

Neprehliadnite

Čítaj viac