Fíha, verili by ste, že aj modelky majú faldíky? Tu je jasný dôkaz!

Fíha, verili by ste, že aj modelky majú faldíky? Tu je jasný dôkaz!
Brazílska modelka Alessandra Ambrosio, ktorá je úspešnou tvárou značky Victoria´s Secret si užívala príjemné chvíle na pláži s rodinou a ani jej nenapadlo, že zvedaví fotografi by mohli postrehnúť jej vytŕčajúce faldíky. V našej galérii pod článkom si môžete vychutnať známu krásku v oveľa krajších sexy pózach - na svojom Instagrame publikuje fakt zvodné fotečky...

Letná suknička je samozrejmosť: Na túto novinku si však len tak netrúfnete

Keď sa Alessandra postaví, tak faldíky zrazu zmiznú a ukáže sa krásna postavička, na ktorej by ste ani nespoznali, že je po dvoch pôrodoch. Partnerom modelky je producent Jamie Mazur, ktorý ju na oddychu v Španielsku taktiež sprevádzal a robil jej príjemnú spoločnosť. Ako sa zdá, tak ani modelky nemajú vždy ideálnu postavu!

Nechutné! Baby, TAKTO sa plavky nenosia...

Otvorte si aj našu galériu pod článkom, kde nájdete ďalšie a oveľa krajšie fotografie modelky Alessandry Ambrosio. Kočka, však?

Autor: Simi
Zdroj foto: Profimedia


Viete, ktoré hviezdy si "pričuchli" k base?
Otestuj sa

Galéria

Fíha, verili by ste, že aj modelky majú faldíky? Tu je jasný dôkaz!Fíha, verili by ste, že aj modelky majú faldíky? Tu je jasný dôkaz!Fíha, verili by ste, že aj modelky majú faldíky? Tu je jasný dôkaz!+17Fíha, verili by ste, že aj modelky majú faldíky? Tu je jasný dôkaz!

Neprehliadnite

Čítaj viac