Fíha, Nela Slováková nemá problém: Ale... Nepreháňa to už trochu? (FOTO VNÚTRI)

Fíha, Nela Slováková nemá problém: Ale... Nepreháňa to už trochu? (FOTO VNÚTRI)

Každý máme nejaké ranné zvyky, pričom víťazka reality šou Hotel Paradise, Nela Slováková má tiež tri podmienky, ktoré sa snaží dodržať aspoň v lete počas teplých dní. Na svojom Instagram profile zverejnila sexy fotografiu a napísala k nej komentár, ktorému určite porozumie každá moderná baba. V našej galérii si môžete prezrieť ďalšie najnovšie sexy fotografie tejto krásky...

Už máte svojho plameniaka? Playmate Plačková na jednom jazdí a je brutálne sexy

„Slniečko, rúž a riasenka." Keď počujeme tieto tri slová, hneď nám je všetko jasné. Slniečko pre lepšiu náladu, rúž pre krajšie pery a riasenka pre výraznejšie oči. Nela sa nehanbí chváliť svojím príťažlivým telíčkom, to je úplne jasné z viacerých jej Instagram záberov. A vie presne, kde sa treba zahaliť, aby nepôsobila vulgárne, čo vy na to?

Súperku Plačkovej zmenili plastiky na nepoznanie: Až tak veľmi sa na ňu chce podobať?

Otvorte si aj našu galériu pod článkom, kde nájdete ďalšie fotografie Nely Slovákovej a môžete sa nimi inšpirovať pri tvorbe tých vlastných.

Autor: Simi
Zdroj foto: Instagram.com/nelaslovakova/


Je tvoja budúcnosť jasná?
Otestuj sa

Galéria

Fíha, Nela Slováková nemá problém: Ale... Nepreháňa to už trochu? (FOTO VNÚTRI)Fíha, Nela Slováková nemá problém: Ale... Nepreháňa to už trochu? (FOTO VNÚTRI)Fíha, Nela Slováková nemá problém: Ale... Nepreháňa to už trochu? (FOTO VNÚTRI)+17Fíha, Nela Slováková nemá problém: Ale... Nepreháňa to už trochu? (FOTO VNÚTRI)

Neprehliadnite

Čítaj viac