Šokujúca predpoveď od astrologičky Valiky: Vydrží láska Adely a Viktora?

Šokujúca predpoveď od astrologičky Valiky: Vydrží láska Adely a Viktora?
Adela Banášová a Viktor Vincze si povedali svoje áno už v predstihu, a to v piatok 9. júna v kostolíku vo Svätom Jure, len za prítomnosti najbližšej rodiny. Pýtali sme sa astrologičky Valiky, či bolo ich rozhodnutie správne a či zaľúbený párik nemal počkať do soboty. Tak, ako to je?

Pre novomanželov máme dobré správy. Piatok 9. jún 2017 bol doslova stvorený na lásku a hviezdy priali aj svadbám. Adela a Viktor teda urobili skvelé rozhodnutie, že sa so sobášom poponáhľali. „Sobota 10. júna 2017 bola totiž na lásku i svadby nevhodná. Išlo o silný dominantný deň, a tak hrozili aj hádky, nedorozumenia či dokonca napätie medzi partnermi a svadobnými hosťami," tvrdí astrologička Valika.

A čo hviezdy hovoria na partnerský súlad Adely a Viktora? „Veľmi sa ľúbia a dopĺňajú. Vedia sa dobre porozprávať, pričom majú aj rovnaké alebo podobné záľuby. Je vysoká pravdepodobnosť, že im to vydrží. Dokonca to vyzerá na bábätko už v priebehu budúceho roka," vyjadrila sa Valika.

A je to potvrdené: Adela a Viktor sú už od včera svoji!

Tešíme sa z pozitívnej astrologickej predpovede a novomanželom želáme vela lásky, radosti a krásnych spoločných chvíl! V našej galérii pod článkom nájdete fotografie z priebehu svadobnej hostiny.

Autor: Simi, astrologička Valika Polčicová (www.astrologicka.sk)
Zdroj foto: Pluska.sk, Dominik Stehnáč


Viete sa pohádať?
Otestuj sa

Galéria

Šokujúca predpoveď od astrologičky Valiky: Vydrží láska Adely a Viktora?Šokujúca predpoveď od astrologičky Valiky: Vydrží láska Adely a Viktora?Šokujúca predpoveď od astrologičky Valiky: Vydrží láska Adely a Viktora?+33Šokujúca predpoveď od astrologičky Valiky: Vydrží láska Adely a Viktora?

Neprehliadnite

Čítaj viac