Emme Watson to na prvýkrát nevyšlo: Chúďa, myslela, že vyzerá úžasne...

Emme Watson to na prvýkrát nevyšlo: Chúďa, myslela, že vyzerá úžasne...
Od 11-ročnej slečny asi nikto neočakával, že sa na premiére Harryho Pottera objaví v slávnostnej róbe ako pre 30-ročnú. Ako samotná herečka Emma Watson tvrdí: „Možno to tak nevyzerá, ale na príprave tejto vizáže bolo veľa príprav." Dnes už je na tom s obliekaním oveľa lepšie - presvedčte sa v našej galérii pod článkom.

Obliekla si dlhé sivé šaty s krátkym rukávom, fialové čižmy a ako „originálny" doplnok použila boa z vtačích pier. Napriek tomu, že ide doslova o hrozivú kombináciu, Emma bola presvedčená o tom, že vyzerá priam fantasticky (dnes už si to, samozrejme, nemyslí). Čo nás na tom prekvapuje najviac - s výberom outfitu jej pomáhala mama, ktorá asi v kombináciách nie je úplne doma.

Zatiaľ čo prebiehalo odovzdávanie Oscarov, herečka Emma Watson bola v Shanghai na premiére filmu Kráska a zviera. Čo je však na celej udalosti najdôležitejšie, mala na sebe oblečené šaty, ktoré boli pôvodne určené práve na Oscary. Musíme uznať, že vyzerala naozaj nádherne, pričom je očividné, že na výbere outfitov si už dáva oveľa viac záležať.

FOTO VNÚTRI: Pozerajte, čo na seba Kardashianka navliekla

V našej galérii pod článkom nájdete ďalšie look-y Emmy Watson, v ktorých sa predviedla na červenom koberci, Ktorý z nich sa vám páči najviac?

Autor: Simi


Viete nakupovať?
Otestuj sa

Galéria

Emme Watson to na prvýkrát nevyšlo: Chúďa, myslela, že vyzerá úžasne... Emme Watson to na prvýkrát nevyšlo: Chúďa, myslela, že vyzerá úžasne... Emme Watson to na prvýkrát nevyšlo: Chúďa, myslela, že vyzerá úžasne... +12Emme Watson to na prvýkrát nevyšlo: Chúďa, myslela, že vyzerá úžasne...

Neprehliadnite

Čítaj viac