EMMA hľadá novú televíznu hviezdu: Budete to práve vy?

EMMA hľadá novú televíznu hviezdu: Budete to práve vy?
Emma v spolupráci s prestížnou agentúrou Charlie Brown hľadá možno práve vás! Netreba mať dokonalú tvár ani postavu, nerozhoduje presný vek, pohlavie ani status. Stačí, že ste zaujímavý a neopozeraný typ a možno práve na vás čaká televízna kariéra!

Prihláste sa do súťaže a staňte sa televíznou STAR. Do súťaže sa môžu hlásiť všetci - študenti, mamičky, tatkovia, dedkovia aj babky. Stačí, ak budete mať vek nad 18 rokov a ak si vás vyberie odborná porota.

Víťazka alebo víťaz získa hlavnú cenu - nafotenie profi fotografií, honorované účinkovanie v reklame, filme alebo vo videoklipe a tiež zlatý náramok EMMA vyrobený zo 14 karátového zlata.

Odmena čaká aj na víťazov online hlasovania. Dvaja výhercovia s najvyšším počtom hlasov získajú zabezpečenie úlohy v reklame, zlatý náramok EMMA vyrobený zo 14 karátového zlata a mesačnú VIP kartu do celej siete kín CINEMAX.

Ceny získajú aj vyžrebovaní hlasujúci - až 20 z nich sa stane majiteľmi zlatého náramku Emma zo 14 karátového zlata. Tak neváhajte, posielajte svoje fotky, prípadne hlasujte za svojich favoritov. Ceny sú skvelé a súťaž naozaj zaujímavá!

Red


Čím ste boli v minulom živote?
Otestuj sa

Neprehliadnite

Čítaj viac