Do ulíc len v podprsenke? Žiadny problém (FOTO)

Do ulíc len v podprsenke? Žiadny problém (FOTO)
...no nie len tak hocikomu. Reč o Lady Gage, ktorej módny štýl je jasný. Chce šokovať, provokovať a byť iná ako ostatní. Zrejme aj preto zaviedla novú módu - všade iba v podprsenke.

Ak sa Gaga objaví na pódiu v pomerne úspornom kostýme, asi málokto bude prekvapený. Lenže všimli ste si, že táto hviezda obľubuje bielizeň aj v čase, kedy sa iní radšej zahalia? Pri sledovaní bejzbalového zápasu, počas prechádzania sa po Hollywoode, na letisku aj pri pózovaní s fanúšikmi. Pri všetkých týchto príležitostiach sa Gaga odela len do podprsenky, ktorá viac ukazovala, ako zahaľovala. Raz darmo, ak si vás majú všímať fanúšikovia aj paprazzi, treba byť nápadný. A to rozhodne 26-ročný speváčka vie.

Kde všade sa vybrala v spodnej bielizni miesto bežného outfitu, to si môžete pozrieť v našej galérii. Rozhodne treba uznať, že sebavedomie má a ktovie - možno sa vo svete čoskoro uchytí nová móda a lá Gaga. Alebo radšej ani nie...

Autor: Agi

 


Poznáte svoje telesné IQ?
Otestuj sa

Galéria

Do ulíc len v podprsenke? Žiadny problém (FOTO)Do ulíc len v podprsenke? Žiadny problém (FOTO)Do ulíc len v podprsenke? Žiadny problém (FOTO)+30Do ulíc len v podprsenke? Žiadny problém (FOTO)

Neprehliadnite

Čítaj viac