Dajte sa na správnu výživu: Efektné stravovanie podľa znamenia zverokruhu

Dajte sa na správnu výživu: Efektné stravovanie podľa znamenia zverokruhu
Rozloženie súhvezdí dokonale vystihuje charakter človeka. Na planéty sa často spoliehame pri našich životných rozhodnutiach, ale vedia nám pomôcť aj pri rozhodovaní, čo vložiť do úst. Pretože hviezdy neurčujú len to, akí sme, ale aj to, čo bude pre naše telo prínosom. V našej galérii pod článkom nájdete správnu výživu pre všetky znamenia zverokruhu...

Baran
Toto znamenie bude mať správnu energiu a dobré trávenie, ak bude konzumovať hnedú ryžu, banány, olivy, paradajky, cibuľu, šalát, karfiol, ale aj fazuľu, šošovicu a vlašské orechy. Je to znamenie pre takzvanú stredomorskú stravu. Naopak, nebude mu vyhovovať korenené jedlo prebytok soli a alkohol.

Pozor, rátajte s neverou: 3 astro znamenia, ktoré vás ľahko sklamú

Býk
Vysadený na brusnice, cviklu, uhorky, cibuľu, reďkovky a tekvicu, plus chren. Neprosievajú mu ťažké jedlá a sacharidy môže, ale nemal by to preháňať. Najmä s rafinovaným cukrom.

18 celebrít, ktoré sú dokonalými predstaviteľmi svojich astro znamení

Blíženec
Z ovocia ich vnútornému prostrediu lahodia slivky, grepy, hrozno aj jablká. Zo zeleniny je pre Blížencov ideál mrkva, zeler, paradajky, zelené fazuľky, ale aj cesnak a zázvor. Vyhnúť sa treba káve, zemiakom, reďkovkám, droždiu a rafinovanému cukru. Telo ich nevie najlepšie stráviť.

Zmrzlina podľa zverokruhu: Vieme presne, ktorá chuť je tá vaša

Otvorte si aj našu galériu pod článkom, kde nájdete všetky znamenia a zásady ich stravovania. Inšpirujte sa a jedzte zdravo!

Autor: Marcos
Zdroj foto: Shutterstock


Trpíte depresiou?
Otestuj sa

Galéria

Dajte sa na správnu výživu: Efektné stravovanie podľa znamenia zverokruhu Dajte sa na správnu výživu: Efektné stravovanie podľa znamenia zverokruhu Dajte sa na správnu výživu: Efektné stravovanie podľa znamenia zverokruhu +6Dajte sa na správnu výživu: Efektné stravovanie podľa znamenia zverokruhu

Neprehliadnite

Čítaj viac