Cvičenia s prívlastkom sexi: Skúsite?

Cvičenia s prívlastkom sexi: Skúsite?
Nie je tajomstvom, ako veľmi je cvičenie prospešné pre naše telo, lenže ak sa vám doň nechce, ako sa premôcť? Ak nezaberá správny parťák po vašom boku ani perfektné džínsy, do ktorých sa zatiaľ nevpracete, skúsime to z inej stránky. Viete o tom, že mnohé cvičenia sú pomerne sexi a zatiaľ čo vám efektívne tvarujú postavu, zvyšujete si nimi aj svoje sebavedomie? Ak sme vás nalákali, smelo do nich...

Tanec taký aj onaký
Medzi cvičenia bezpochyby môžeme zaradiť aj tanec, ktorý sa vám ponúka v rôznych podobách. Je celkom jedno, či vás láka ľudový, moderný , latinskoamerický alebo brušný, hlavne sa hýbte do rytmu. Tanec je rozhodne sexi, zábavný a efektný, takže nájdite vhodný kurz a hor sa za krajším telom aj bez návštevy posilňovne.

Vrtenie sa okolo tyče
Presne tak dámy, pri tyči sa vrtia nielen ženy, ktorým sa za nohavičky strkajú peniaze, ale aj tie, čo chcú mať pekné telo. Pole dancing je už pomerne rozšíreným druhom cvičenia a ak sa ešte ostýchate, môžete ho skúsiť aj doma. Športové obchody predávajú špeciálne tyče, ktoré doma upevníte a vrtíte sa ostošesť. Ide o pohyb tvarujúce všetky partie tela, ale aj o jedno z najsexi cvičení.

...alebo okolo stoličky
Niečo podobné môžete skúsiť aj so stoličkou, ale pozor. Tá nie je pevne uchytená tak ako tyč, a tak treba dostatok skúseností a opatrnosti. Iste ste už nejaké to zaujímavé vystúpenie so stoličkou videli - či už v televízii alebo priamo na javisku. Ak nie, poslúžia vám videá na internete, ktoré dokazujú, že aj týmto spôsobom môžete precvičiť svoje telo.

Strip aerobik
Ešte niečo odvážnejšie ponúka sama Carmen Electra, ktorú môžete sledovať na DVD, ako predvádza strip aerobik. Ide o kombináciu aerobiku a striptízových pohybov, ktoré nemusia končiť nahotou, teda pokiaľ nechcete. Telo a lá bývalá záchranárka Baywatchu lákadlom rozhodne je, tak prečo neskúsiť aj takéto cvičenie?

Nahá joga
Ak si pod pojmom sexi predstavujete hneď nahotu, nech sa páči. Cvičiť môžete aj tak a dokonca je vo svete čoraz viac populárna nahá joga. Ide o jogu v jej tradičnej zostave pohybov, no s tým rozdielom, že na sebe nemáte šaty. Samozrejme, do úvahy pripadajú najmä súkromné hodiny, prípadne tie v dvojici s partnerom a ktovie. Okrem spevneného tela sa môžete dopracovať aj k zvýšenému libidu, pretože nahá joga je vraj jedným z najlepších pomocníkov.

Autor: Marge


Veľký test zdravia - Potrebuje vaše telo detox?
Otestuj sa

Neprehliadnite

Čítaj viac