Cunnilingus: najrýchlejší spôsob, ako sa vzrušiť!

Cunnilingus: najrýchlejší spôsob, ako sa vzrušiť!

Pre ženu je prijímanie orálneho sexu, ktorému taoisti hovoria kung-fu jazyka, najrýchlejším spôsobom, ako sa vzrušiť a dostatočne zvlhnúť. I keď citlivé a šikovné prsty dokážu robiť zázraky, na dokonalé láskanie ženinho klitorisu sú príliš tvrdé. Mužov jazyk a pery sú oveľa všestrannejšie a k uspokojeniu nesmierne citlivého klitorisu a vonkajších pyskov vhodnejšie.

Posilňujte jazyk

Úspech orálneho dráždenia ženiných genitálií závisí na sile mužovho jazyka. Taoisti to vedeli a vytvorili cvičenie na posilňovanie jazykových svalov, aby bol tento dôležitý schopný ženu potešiť.

Taoistické cvičenia sú veľmi podrobne prepracované, ale na začiatok stačí, keď bude muž pri cvičení asi jednu alebo dve minúty vystrkovať a zase zasúvať jazyk, ako had.

Len na povrchu

Ani silný jazyk nedokáže preniknúť do ženy rovnako účinne ako prst alebo penis, a preto by sa muž mal sústrediť jazykom na jej klitoris.

Muž môže začať s dráždením v dolnej časti pošvy a postupovať až ku klitorisu. Okrem nežného olizovania sa hodia ústa k jemnému saniu.

Medzi ženinými bradavkami a pošvou leží mocný trojuholník vzrušenia. Keď muž stimuluje žene prsia súčasne so stimuláciou klitorisu, môže veľmi zvýšiť jej rozkoš.

Orálneho sexu nie je nikdy dosť

Taoisti zdôrazňovali hodnotu orálneho sexu pri uvádzaní ženiných vôd rýchlo do varu a naliehavo odporúčali mužom, aby partnerku vzrušovali jazykom, pokiaľ nezačne prosiť o pohlavný styk.

Dajte svojmu partnerovi najavo, čo sa vám pri sexe najviac páči a čo nepáči. Nebojte sa mu povedať, že ste ešte nebola. A pokiaľ budete naozaj vzrušená, ukážte to svojmu partnerovi. Prestaňte sa ovládať a oddajte sa len tomu príjemnému pocitu!

Zdroj: Partneri a multiple orgasm


Ste pomstychtivá?
Otestuj sa

Neprehliadnite

Čítaj viac