Čudné veci, ktoré mužov zaručene vzrušia

Čudné veci, ktoré mužov zaručene vzrušia
Rozmýšľate, ako ho dnes zviesť? Netreba zachádzať do celkom erotických predstáv. Mužov totiž dokážu vzrušiť aj zdanlivé maličkosti, ktoré však podčiarknu váš sexepíl. Nie, nie, tentoraz zabudnite na opätky a červený rúž, na mysli máme veci trochu iné...

Šoférovanie
Ste jedným z tých párov, ktorí sa za volantom skôr hádajú? V takom prípade vám to možno bude znieť čudne, ale mužov skutočne priťahujú zdatné vodičky. Sebavedomé a kvalitné narábanie s volantom i pákou ich nejakým spôsobom navádzajú k tomu, že ste rovnako sebaistá i v posteli. Ak vraj viete šoférovať na ceste, budete vedieť šoférovať aj v za dverami spálne.

Fandenie
Skúste toho svojho pozvať na obľúbený šport a fandite ostošesť. Čo sa stane? Chvíľu bude fandiť s vami, no pár minútach na vás už bude žmurkať, usmievať sa a hladkať po kolene. Odviazaná žena, ktorá fandí futbalu, hokeju alebo aj hádzanej (v podstate je to jedno), to je takmer viagra pre každého muža milujúceho šport.

Joga
Keď už sme pri športe, zastavme sa aj pri joge. Pokiaľ si dnešný tréning dáte doma, máte o jedného vzrušeného fanúšika viac. Mužom totiž viaceré pohyby pri tomto pomalom cvičení v plnej paráde ukazujú, čo všetko ste schopná so svojím telom urobiť. Veď sa len na to pozrite z jeho pohľadu - vypučený zadoček, ohybné telo či prehnutý chrbát, to všetko sa dá krásne využiť v spálni, kam vás zrejme po sprche zavolá. Na malý vzrušujúci strečing...

Vtipy
Spomeňme aj iné vzrušujúce kvality žien. Ak muž v svojej hlave zhodnotí, že ste zábavnou osobou (v tom najlepšom slova zmysle), máte napoly vyhraté. Viete však, ako ho týmto svojím tromfom dokonalo dostanete? Tajomstvom sú neslušné vtipy, ktoré zaberajú ako magnet, musia však byť perfektne načasované. V tej správnej situácii okoreníte jeho pohľad na vás a je jasné, že netreba žiadnu sexi bielizeň, aby vás chcel dostať do postele.

Varenie
Na záver pre mnohých to najlepšie, pretože varenie nemôžeme vynechať. Vraví sa, že láska ide cez žalúdok, no idú tade aj sexuálne chúťky, ktoré v ňom bez problémov vyvoláte. Stačí sa s vervou pustiť do niečoho, čo má rád, niečoho voňavého a sladkého, čo môže ochutnať aj z vašich prstov. Pridajte vlastný jazyk a jeho predstavy sa stanú skutočnosťou. Perfektná gazdinka v kuchyni a horlivá dračica v spálni, ktorý muž by to nechcel?

Autor: ling


Máte nadanie na flirtovanie?
Otestuj sa

Neprehliadnite

Čítaj viac