Čo (všetko) chcú muži robiť s našimi prsiami?

Čo (všetko) chcú muži robiť s našimi prsiami?
Ktorú časť tela majú na nás muži najradšej? Celkom dole tentoraz nezachádzajme a zostaňme pri prsiach. Aj to je partia, od ktorej nevedia odtrhnúť oči, ruky či ústa a s ktorou sa radi pohrajú. Čo všetko by chceli? Len čítajte ďalej...

Pozerať sa
Začíname celkom opatrne, respektíve nie my, ale muži. Sami hovoria, že prsia sú pre nich niečím vyslovene ženským, a tak sa v prvom rade nadšene pozerajú (sledujú, očumujú - nazvite si to, ako chcete). Pohľadom na ženské prsia patrí celý ich deň, jednoducho si nepomôžu.

Nechať sa navnadiť
Trochu iné pozeranie patrí prsiam bez podprsenky skrytým pod oblečením. Aj toto je snom mnohých mužov - vidieť, ako sa vám vnady hompáľajú, nadvihujú a zase klesajú. Bez spodnej bielizne vraj vyzerajú absolútne erotiky, teda aspoň tie, ktoré stále držia pekný tvar.

Dotknúť sa
Ako sme povedali, pre mužov sú prsia niečím žensky magickým, preto sa, samozrejme, ráta každý jeden dotyk. Vypuknuté kopčeky pod tričkom ich doslova lákajú natiahnuť ruku a pohladiť ich tvary. Či už nahé alebo zahalené, je na vás, čo svojmu nápadníkovi dovolíte.

Stisnúť
Muži však nie sú trochári a keď už majú svoje ruky na onom mieste, láka ich viac. Čo presne? Predsa naše prsia stisnúť. Sú mäkké, sú dobre tvarované a sú priam stvorené na to, aby sa s nimi „pracovalo" - aspoň tak to hovoria. Doslova používajú slovo omakávať, a to hovorí za všetko.

Ochutnať
Veru tak žiadne trochárčenie u mužov neplatí a ak už dôjde na dotyky, ich fantázia a najmä chute naberajú na obrátkach. Mať ženské prsia vo svojich ústach, to je erotická povinná jazda a muži si ju nenechajú ujsť. Cmúľať bradavky je tolerovaným fetišom mnohých a radšej nateraz nechajme bokom teórie o mužoch a ich vrodenej láske k prsiam kvôli spomienkam z raného detstva.

Zahryznúť
Bradavka v mužských ústach? To môže znamenať aj jemnú bolesť z hryzenia. Áno, mnohých mužov láka zakusnúť si do tejto chutnej čerešničky na torte, aj keď nie v rozsahu svojej plnej sily. Našťastie...

Navnaďovať
Muži rozhodne nie sú v sexe sebci - teda aspoň väčšina - a dobre vedia, čo s nami hry s prsiami robia. Pre mnoho žien ide o tú najerotickejšiu zónu na tele, a tak je aj patrične využitá. Muži sa jej venujú ešte o čosi horlivejšie, keď vidia, čo to s nami robí.

Sexovať
Sex s prsiami? Ale iste! Ide o skvelú možnosť v čase, keď na milovanie dôjsť nemôže, prípadne je to sexi predohra. Stačí si medzi prsia zobrať jeho pýchu, použiť silu vlastných rúk a potrebné zovretie je na svete. On robí tie správne pohyby a verte, že zážitok to je - a poriadny.

Finišovať
Mužom sa ráta aj efektný záver a presne naň sú prsia ako stvorené. Raz za čas zatúžia pozrieť sa, ako vyzerá ich vrchol na ženskýh vnadách a toto potešenie vie vzrušiť nielen ich, ale aj mnohé zástupkyne nežného pohlavia, všakže?

Autor: ling


Aká ste milenka?
Otestuj sa

Neprehliadnite

Čítaj viac