Čo si o vás myslí chlap pri milovaní? Prezradí ho reč tela

Čo si o vás myslí chlap pri milovaní? Prezradí ho reč tela
Môžu vyzerať, že pri milovaní nemyslia na nič, ale opak je pravdou. Mozog muža pri súloži srší aktivitou a nie je zamestnávaný len aktiváciou príjemných pocitov. Venuje množstvo myšlienok práve aktuálnej partnerke.

Vnímajú prejavy
Mozog počas sexu vyhodnocuje podnety, ktoré mu posielajú zmysly. Vie teda okamžite zaznamenať prejavy, ktoré žena vysiela. A dosť to ovplyvní konečný výrok o tom, či je dobrá, alebo čajová. Mozog automaticky vyhodnocuje mimiku a muž si v hlave premieta, či si to užívate, nudíte sa, máte pocit, že by mohol aj skončiť, alebo zaspávate. Často sa sám seba spytuje, čo robiť lepšie, alebo či je aktuálny stav niečím, čo nemá možnosť ovplyvniť. Mozog extrémne citlivo vníma práve mimiku a mužovi radí, aký postoj k nej zaujať.

5 dôvodov, pre ktoré sa muži boja s nami baviť o sexe

Hodnotenie každého sexu
Pragmatické nazeranie muža na život môžete vypozorovať aj v bežnom živote. Po každej jazde autom hodnotí spotrebu, jazdu, po nákupe sa zameria na úsporu a po sexe vždy myslí na to, čo mohlo byť lepšie. Či už na jeho strane, alebo na tej vašej. Je to tak jednoducho vždy. Žiadny sex neprebehne bez toho, aby ho sám pred sebou nezhodnotil a neudelil vám známky.

Vnútorný monológ
Vedie ho sám so sebou, ale v princípe mu v hlave prebiehajú predstavy, ako by ste tú ktorú polohu alebo techniku mohli robiť inak. Ženy, ktoré už majú dostatok skúseností s mužmi dobre vedia, ako majú tendenciu radiť ženám, čo robiť podľa nich lepšie. Áno, aj pri sexe by to radi vysvetlili, ale radšej držia jazyk za zubami a rozprávajú sa iba v mysli sami so sebou.

O čom naozaj snívajú muži? Niektoré ich predstavy by ste nečakali

Potešuje sa krásou a rozhoduje sa
Muži pri sexe myslia naozaj na množstvo vecí a stíhajú si aj pogratulovať, aké majú šťastie. Že vidia nahé vaše prsia, ktoré ostatní len obdivujú cez šaty, tešia sa, ako hlboko do vás môžu vnikať a užívať si s vami všetky telesné slasti. Na druhej strane je tu však oj obrátená strana mince. Ak to v sexe podľa nich stojí za fajku dymu, práve toto sú tie momenty, keď si chlap definitívne povie, že s vami skončí. Dobrý sex totiž vie mnoho zlých okamihov vo vzťahu vymazať. No, ak mužovi nevyhovuje, býva konečnou bodkou za príbehom dvoch ľudí.

Autor: Marcos


Valentínsky test: Ako veľmi ste zamilovaná?
Otestuj sa

Neprehliadnite

Čítaj viac