Čo na nás muži milujú a čo nenávidia?

Čo na nás muži milujú a čo nenávidia?
Krása ženy je vždy len jedna strana mince. Tá menej sympatická však môže pokojne ostať skrytou, ako odvrátená strana mesiaca. Načo si kaziť imidž dokonalej? Stačí lavírovať správnym spôsobom a váš chlap bude príjemne rozjarený bez zbytočných zimomriavok, ktoré by mu zaručene nabehli, keď na neho vytiahnete všetky svoje nedokonalosti bez príkras.

Prirodzenosť alebo hra?
Vo vzťahu sa netreba hrať na tú, ktorou nie ste, ani na to, že mávate pravidelné orgazmy. Lenže v niekoľkých prípadoch sa práve hodí, ak nepoviete celú pravdu, ktorá vám pošramotí povesť a zaradí do portfólia tých, čo sú ako jedna. Nenechajte sa odradiť rečami, že chlap vás musí chcieť takú, aká ste. Na druhej strane, ani vy by ste s takou láskou nebozkávali partnera, keby sa pred vami teatrálne špáral v nose.

Ženské intímnosti
Nech už ste si akokoľvek blízki, nemusíte partnerovi ukazovať veci, ktoré ani vy nepokladáte za príliš atraktívne. Neznesie odlíčovacie tampóny na okraji vane, ani tampóny, ktoré ste si vymenili pri menštruácii a ostali trčať na vrchu smetného koča. Nie sú sexi ani ostrihané nechty, ani vyholené chĺpky, iba tak pohodené na očiach verejnosti. A to samozrejme hovoríme aj o použitých nohavičkách, ktoré mužom ukrajujú z erotickej vášne, ktorú inak sexi bielizeň v nich vyvoláva.

Afektovaná alebo koketa?
Treba rozlišovať, kedy správne poštekliť mužský záujem. Kokety sú sexi, s afektovanými ženami vydrží máloktorý muž dlhšie ako pár nocí. Tón aj spôsob reči sa dajú preladiť z atraktívnej afektovanosti na pragmatický žargón. V prípade, že zabudnete na spôsoby a chcete byť maznavou aj v prípade, kde sa to vonkoncom nehodí, muž má okamžite zimomriavky a neospravedlní to ani tvrdenie, že sem tam sa mu to páči. Sem tam ale nie je neustále a koketné správanie žene v správnych dávkach pristane, ale pozor, netreba ním partnera prekŕmiť.

Sexuálna rezervovanosť
Je v podstate jedno, koľko sexu vám chutí. Ak si rozumiete v intenzite, stále nemáte vyhraté. Pravidelný sex nie je univerzálnym kľúčom k spokojnosti. Hlavné je, aby sa vášmu milému nedostal do hlavy chrobák, ktorý mu bude šepkať, že si nabalil puritánku. Riaďte sa pravidlom, že žiadna sexuálna praktika nie je nepríjemná, ak je citlivá. Byť a priori zaujatá proti skúšaniu nových vecí každého chlapa, ktorý je odjakživa vysadený na novinky, odstraší.

Štýl
Je super vyzerať ako celebrita, ale je trochu „off topic" mýliť si svoje telo s figúrou americkej herečky. Šaty robia nielen človeka, ale aj poriadneho šaša. Muži majú radi vyzývavosť, ostré farby a hoci často nevidia, či k sebe ladí košeľa a kravata, na ženách si okamžite všimnú, či im štýl svedčí, alebo veľkým oblúkom prestrelili svoje možnosti. A strasie ich aj v lete, bez ohľadu na počasie, pretože v nesprávnom úbore im zacvičíte sympatiami ako na hojdačke.

Autor: Marcos


Aká ste milenka?
Otestuj sa

Neprehliadnite

Čítaj viac