Čo ak vás chlap omrzí? Overené tipy, s ktorými sa to nikdy nestane

Čo ak vás chlap omrzí? Overené tipy, s ktorými sa to nikdy nestane
Vekom sa menia priority, životná filozofia aj vkus. Pritom chlapa si vyberáme často podstatne skôr ako riešime otázky rodiny, zabezpečenia či hodnôt. Ako teda vybrať a usmerniť lásku, aby nehľadala len zamilovanosť, ale chlapa, ktorého aj po desiatkach rokov budete môcť mať rada?

Máte čas
Zamilovanosť v puberte je skvelá, krásna a romantická. No, máloktorá prvá láska vydrží na celý život. Ak ste sa začali vodiť s chalanmi za ruku už na prvom stupni základnej školy, nebude to láska na diamantovú svadbu. Jednoducho si to užite a čakajte na to, čo príde po dvadsiatke.

9 znamení, že ste v nezrelom vzťahu

Vyberajte s rozvahou
V dospelosti už máte zodpovednosť sama za seba, mali by ste vedieť, čo robíte, aj akého chlapa si vybrať. Základom je rozhodnúť sa až vtedy, keď máte ako tak jasno v životnom smerovaní. Dovtedy by to mala byť skôr zábava a užívanie si života. Pretože, ak neviete, čo so sebou, nebudete vedieť o pár rokov, čo s chlapom, ktorého ste si vybrali v nerozhodnej fáze života.

Otázka vzhľadu
Je jedna z najdôležitejších a hoci sa to nezdá, aj vkus na partnera sa môže rokmi zmeniť. A samozrejme, zmení sa aj on. Rozhodne nebude, tak ako vy, vyzerať po štyridsiatke rovnako ako zamlada. Tu je kľúčová jediná vec. Každý deň sa skúsiť do toho vášho partnera zaľúbiť nanovo. Ak sa vám to darí prvé roky vzťahu, dokážete to aj o desiatky rokov a aj po zmenách. Ak rezignujete na túto činnosť, veľmi ľahko sa môže stať, že sa budete za nejaký čas prebúdzať s otázkou, ako ste si mohli toho človeka vôbec vybrať a bude sa vám zdať ako cudzí.

Zvyky, ktoré zničia každý vzťah: Zbavte sa ich!

Zlaďujte spoločne
V mladosti vás k sebe ťahala aj iná ako sexuálna príťažlivosť, čo je základom, aby ste spolu od začiatku komunikovali pri životnom vývine. Spoločné základy sú veľmi vhodné aj na to, aby ste rozvíjali a menili sa spolu. Ak zaviazne komunikácia, môžete sa vydať v plánovaní budúcnosti úplne rozličnými cestami a to je obvykle aj predpoklad toho, že vzťah nevydrží radikálne životné zlomy, ktoré s vekom prídu.

Autor: Marcos


Viete sa pohádať?
Otestuj sa

Neprehliadnite

Čítaj viac