Čím chlapov vytáčame v posteli?

Čím chlapov vytáčame v posteli?
Nie je sex ako sex. Keď chlapovi podráždite náladu, darmo budete hľadať pod paplónom erekciu, alebo nebodaj vlastné (rozkošnícke) záujmy. Prvotný nápad, že od sexu chlapa neodradí ani ružová spodnička, nechajte tým, čo v sexe majú rady rýchle a neuspokojivé konce. Pretože pre dobrý sex musí byť pohoda na obidvoch stranách a muž je vždy ten, kto sa rýchlejšie rozčertí, tak prečo čeriť vody milostných splynutí?

Okúňanie
Tento archaizmus je tak nesympatický ako postoj žien, ktoré ho stále vo veľkom využívajú. Nie tam, tam áno, teraz nie, zhasni svetlo, počujem deti, niekto nad nami chodí. Partnerovi narúšate týmito a podobnými slovami jeho úprimnú snahu priviesť vás na iné myšlienky, no jeho trpezlivosť a často aj erekcia sa končia, keď na jeho snaženie dostane odpoveď, akoby ste miesto lichôtok počúvali susedov s uchom na stene. Ak sa partner snaží ladiť vaše vzrušenie, skúste si ho vychutnať a nie za každú cenu dokazovať, že dnes sa nebude hrať.

Mlčanie
Ach, tie rozdielne chute. Máte ich s partnerom pri výbere filmov, dovolenky, auta, dokonca aj toho, čo vám chutí na tanieri. Partner dobre vie, že aj v sexe to nie je inak, no rád by si vypočul, čo vám praví radosť rovnako, ako keď v nedeľu pripraví vaše obľúbené cestoviny. Ženy počas sexu často mlčia, a to nehovoríme len o vzdychaní, ktorého absencia mužov privádza priam do nepríčetnosti. Hovoríme aj o chuti povedať si svoje. Chcete skúsiť niečo nové, radi by ste, aby vám partner urobil po chuti? Hovorte!

Odmietanie
Nemyslíme to klasické kvôli „bolesti" hlavy, to partner prirodzene pochopí. Netreba však zabúdať ani na jeho túžby a radosti v posteli. Niektorí muži doslova prosia o pár inovácií a u partnerky narážajú len na tvrdú stenu odporu. Pritom povedzme si úprimne, akákoľvek praktika vykonávaná s láskou a nehou, prináša viac potešenia ako čohokoľvek iné. Opak zalieva partnera pravidelne hnevom.

Šmirgeľ
Do spoločnosti žiadna žena nevkročí nohou, na ktorej jej rašia chĺpky, no doma už máloktorá dbá tak na svoj vizuál, ako keď chlapa do postele vábila prvé razy. Muži pritom potrebujú mať vo svojej partnerke neustály príval endorfínov, a to zarastené nohy veru nedodajú. Nielenže nepríjemne vyzerajú, podvedome dajú mužovi pocítiť, že cudzí chlapi v práci, či na ulici sú pre ženu dôležitejší ako on a to je už na pekne zvýšený adrenalín.

Autor: Marcos


Aká je vaša sex biografia?
Otestuj sa

Neprehliadnite

Čítaj viac