Nie sú takí frajeri ako sa robia: Odpadnete, v čom chlapom chýba istota!

Nie sú takí frajeri ako sa robia: Odpadnete, v čom chlapom chýba istota!
Nejde o výnimočný jav. Aj ženy majú opakovaný problém s tým, aby si verili. Určite poznáte tie chvíle, kedy pri pohľade do zrkadla na sebe stále nachádzate nejaké nezmyselné nedostatky. A rovnako je to aj u mužov. Na prvý pohľad sú hrdinovia, ale v skutočnosti majú problém s...

1. Penis
Ako inak? Penis je proste číslo jedna. Muži ani nevedia prečo a stále by ho chceli mať väčší, hrubší, dlhší a tak ďalej. A najlepšie na tom je, že ženám je to úplne jedno. Teda, aspoň v prípade, že ich mužnosť nemá miniatúrne rozmery.

Malé prsia na ženách: Zistili sme, prečo mužov tak veľmi vzrušujú

2. Ruky
Predstavte si, že sa dokážu zamýšľať aj nad tým, či majú dosť pevné a mužné ruky. V prípade, že sú príliš tenké, dokážu sa nad tým poriadne trápiť. Smiešne, však?

3. Tvár
Akné, nesympatické oči, riedke vlasy - aj to sú veci, ktoré dokážu mužov poriadne potrápiť. Nielen ženy rozmýšľajú nad tým, či sú pre chlapa dosť atraktívne, aj oni sa nám chcú páčiť a chcú byť pre nás príťažlivejší ako všetci ostatní.

4. Módne oblečenie
Väčšina chlapov potrebuje správnu ženu na to, aby vyzerali atraktívne a zvodne. Pokiaľ nejde o módneho maniaka, tak muž je odrazom svojej ženy a keď nemá pri sebe tú správnu, prípadne žiadnu, trápi sa nad tým, či sa rozhodol pre správne oblečko.

5. Svaly
Na rukách, na tele, proste všade. Asi žiadnu z vás neprekvapí, že ide o mužskú mániu, ktorej sa nie vždy dá úplne porozumieť, ale tak... Chlapi. So svalmi im rastie aj ego. V rámci tela sa dokonca často zamýšľajú aj nad tým, či nie sú ich jazvy alebo strie príliš nápadné. Niekedy máme pocit, že ide o baby v mužskom prevlečení.

6. Zuby
Áno, kočky, nielen my používame bieliace zubné pasty. A to nie je jediný problém, ktorým sa zapodieva ich myseľ v súvislosti so zubami. Myslia aj na to, či nie sú príliš krivé a škaredé. Veď, ktorá baba by sa chcela bozkávať s chlapom s príšernými zubami?

Fúha, zvrhlé chúťky? Neverili by ste, čo robí každý desiaty z vašich spolupracovníkov

7. Ochlpenie
Niektoré krásky sa v ňom vyžívajú, no iné odpudzuje. Takže sa chlapom ani nečudujeme, keď váhajú nad tým, či sa holiť alebo neholiť. Otázniky vyskakujú v hlave najmä tým, ktorí zarastajú o niečo viac ako ostatní. No a priznajme si, že nadmerné ochlpenie nie je mnohým z nás pochuti.

Autor: Simi
Zdroj foto: Shutterstock


Aj celebrity sú len ľudia. Poznáte ich rodiny?
Otestuj sa

Neprehliadnite

Čítaj viac