Chcete byť kráľovnou pláže? V TÝCHTO slávnych plavkách máte šancu!

Chcete byť kráľovnou pláže? V TÝCHTO slávnych plavkách máte šancu!
Nezáleží na tom, či máte štíhlu alebo trochu oblejšiu postavičku. Poznáme typ plaviek, ktorý si môže obliecť každá z vás, pričom v nich vyniknete už len vďaka tomu, že sú nesmierne obľúbené a populárne. Viete, ktoré to sú? V našej galérii si ich môžete prehliadnuť vo viacerých alternatívach...

Fíha, verili by ste, že aj modelky majú faldíky? Tu je dôkaz!

Jednodielne plavky dokážu veľa ukázať, ale aj schovať a ešte keď si vyberiete červené v štýle „Baywatch", budete vyzerať sexy i zvodne. Táto výrazná farba sa hodí ku každej zvodnej kočke, takže sa nemusíte báť, že by ste boli výnimkou. Ideálne, ak si vyberiete strih s vysokým vykrojením, vďaka ktorému sa predĺžia vaše nohy, a zároveň aj celá postava.

Letná suknička je samozrejmosť: Na TÚTO novinku si však len tak netrúfnete

Otvorte si aj našu galériu pod článkom, kde nájdete viacero možností, aké „Baywatch" plavky si vybrať. Na slávnych kráskach vyzerajú priam božsky!

Autor: Lucia
Zdroj foto: Profimedia


Veľký test zdravia - Potrebuje vaše telo detox?
Otestuj sa

Galéria

Chcete byť kráľovnou pláže? V TÝCHTO slávnych plavkách máte šancu! Chcete byť kráľovnou pláže? V TÝCHTO slávnych plavkách máte šancu! Chcete byť kráľovnou pláže? V TÝCHTO slávnych plavkách máte šancu! +19Chcete byť kráľovnou pláže? V TÝCHTO slávnych plavkách máte šancu!

Neprehliadnite

Čítaj viac