Celebrity s chybičkami krásy (a neprehliadnuteľnými)

Celebrity s chybičkami krásy (a neprehliadnuteľnými)
Celebrity zvyčajne vnímame ako dokonale krásne ženy bez chybičky. Napriek tomu, že na fotkách prestížnych magazínov môžu skutočne vyzerať dokonale, aj celebrity sú len ľudia a verte, že aj ony sa trápia pre rôzne menšie či väčšie chybičky krásy.

Akné
Cameron Diaz vyzerá na prvý pohľad skutočne dokonale, no predsa dokonalá nie je. Aj ju, podobne ako mnohé iné ženy po celom svete, trápi nepríjemné akné. Už viackrát bola odfotografovaná bez make-upu a na týchto fotkách bolo skutočne možné vidieť jej problematickú pleť. Napriek tomu je slávnou herečkou, ktorá nemá núdzu o filmové role ani o mužov. Podobné problémy sa týkajú aj viacerých ďalších známych žien - spomeňme Britney Spears, Aliciu Keys či Katy Perry.

FOTO: Takto vyzerajú celebrity bez mejkapu

Zakrpatený prst
Megan Fox patrí medzi sexsymboly dnešnej doby. Táto úžasne vyzerajúca kráska ale takisto skrýva nejakú tú chybičku krásy. Je ňou dosť výrazne zakrpatený palec na ruke. Možno ste si to doteraz vôbec nevšimli. A načo aj? Podľa nás to Megan na kráse vôbec neuberá.

Šesť prstov na nohe
Ďalšou slávnou (no nedokonalou) kráskou je Halle Berry. Pýtate sa, čo už len táto dáma má za chybičku krásy? Keď by ste si lepšie obzreli jej nohy, zistili by ste, že má akoby jeden prst navyše. Ide zrejme o určitú deformáciu chodidla, čo vyzerá ako šiesty prst vedľa malíčka. To jej však nebráni v úspešnej kariére.

Ach, tie zuby
Ani hviezda najväčšieho kalibru, akou Madonna zaiste je, nie je celkom dokonalá. Asi najvýraznejšou chybičkou krásy u tejto hviezdy je výrazná medzierka medzi zubami. Keď už sme pri tejto chybičke krásy, nesmieme zabudnúť ani na útlu žienku Vanessu Paradis, ktorá je takisto známa medzierkou medzi prednými zubami. No toto žieňa si napriek tomu dokázalo uloviť sexi chlapa Johnnyho Deppa, o ktorom snívajú ženy po celom svete.

Malé prsia
Nie všetky celebrity majú dokonalú veľkosť košíčkov. Mnohé z nich majú, podobne ako veľa žien na celom svete, prsia skôr menšie. Týka sa to napríklad takých hviezd ako Kate Hudson, Milla Jovovich, Gwyneth Paltrow, Selma Blair, Kirsten Dunst a mnohých, mnohých ďalších filmových či iných hviezd. Napriek tomu sú tieto ženy považované za sexsymboly a tešia sa obrovskej popularite. Malé prsia nie sú veru žiadnym hendikepom!

Veľký nos
Aj veľký alebo nie veľmi pekne tvarovaný nos je trápením mnohých žien, tie slávne nevynímajúc. Napriek tomu, že hviezdy si môžu ľahšie dovoliť nechať svoje nosy upraviť do želanej podoby, nie všetky tak robia. Sarah Jessica Parker, Lady Gaga, Barbra Streisand či Paris Hilton - tieto a ďalšie slávne ženy nemajú ani zďaleka dokonalý noštek.

Celulitída
Pomarančová pokožka si nevyberá obete len medzi bežnými ženami, ale dokáže poriadne „zavariť" aj tým slávnym hviezdam s naoko dokonalou postavičkou. O celulitíde vie svoje napríklad Jennifer Lopez, Mischa Barton, Britney Spears, no aj veľa známych modeliek.

Ktoré hviezdy sa nehanbia ukázať celulitídu?

Ak si teda myslíte, že nie ste vôbec dokonalá a trápite sa pre rôzne chybičky krásy, môžete sa upokojiť tým, že ani tie najsexi celebrity nie sú bez chyby.

Autor: Mária


Poznáte svoje telesné IQ?
Otestuj sa

Neprehliadnite

Čítaj viac