FOTO VNÚTRI: Bojíte sa šedín? Niečo musíte vidieť...

FOTO VNÚTRI: Bojíte sa šedín? Niečo musíte vidieť...
Či už máte krátke alebo dlhé vlasy, sivé vlasy nemusia byť žiaden postrach, aj keď by sa to tak mohlo zdať. „Šediny" sa dajú skombinovať aj s vašimi originál prameňmi, stačí použiť fantáziu a výsledok môže stáť za to asi tak ako v prípade celebrít, ktorých účesy si môžete prehliadnuť v našej galérii pod článkom. Ktorý štýl sa vám páči najviac?

Speváčka Pink je už dlhú dobu známa svojím krátkym účesom, ktorý si vždy dokázala originálne nastajlovať. Ani tentokrát sa nesekla, keď vsadila na sivé pramene s jemným nádychom fialovej. A ešte, keď k tomu pridala vhodné doplnky i mejkap, vznikla priam dokonalá vizáž bez jedinej chybičky.

No, tak Rihanna pristúpila k úprave zovňajšku skutočne tak ako sa patrí a zladila všetko do najmenšieho detailu. Tak ako vždy. Najviac nás zaujali jej žiarivé pery a biele okuliare, ktoré bezchybne ladia so sivými vlasmi a robia z nej opäť krásnu módnu divu.

Originálne vlny pre všetky typy vlasov: Ktoré si vyberiete? 

Nezabudnite si otvoriť našu galériu pod článkom, kde nájdete ďalšie sivé účesy celebrít, ktoré vás presvedčia o tom, že šediny nemusia byť vždy len na škodu.

Autor: Lucia


Viete, ktoré hviezdy si "pričuchli" k base?
Otestuj sa

Galéria

FOTO VNÚTRI: Bojíte sa šedín? Niečo musíte vidieť... FOTO VNÚTRI: Bojíte sa šedín? Niečo musíte vidieť... FOTO VNÚTRI: Bojíte sa šedín? Niečo musíte vidieť... +14FOTO VNÚTRI: Bojíte sa šedín? Niečo musíte vidieť...

Neprehliadnite

Čítaj viac