Baby, s TÝMTO ho nezbalíte: Účesy, ktoré muži na ženách najviac neznášajú

Baby, s TÝMTO ho nezbalíte: Účesy, ktoré muži na ženách najviac neznášajú
Každý rok so sebou prináša nové vlasové trendy. Aj vy patríte k ženám, ktoré neustále skúšajú nové strihy, farby či extravagantné kreácie? Ak áno, tak nezabudnite, že čo sa páči vám sa nemusí páčiť mužom. Preto, ak chcete dostať nejakého fešáka, tieto účesy si na rande nedávajte. Otvorte si aj našu galériu pod článkom, kde nájdete konkrétne príklady účesov, ktoré muži nemusia...

1. Extrémne dlhé
Krásne dlhé vlasy sú snom skoro každej ženy. Na mužov však môžu pôsobiť nepríjemne. Akonáhle vám začnú vlasy rásť až pod zadok, mali by ste si ich skrátiť. Extrémne dlhé vlasy sú totiž veľmi náročné na údržbu a pri nedostatočnej starostlivosti sa ľahko zamotajú a pôsobia chaoticky.

 Úžasný drdol sezóny: TAKTO ste ho veru ešte nenosili

2. Divoké vlny
Nosíte účes alá vtáčie hniezdo? Tak naňho okamžite zabudnite! Jemné vlny pôsobia romantickým a elegantným dojmom, avšak neposlušné kudrlinky v štýle osemdesiatych rokov minulého storočia sa už dávno nenosia.

3. Dredy
Dredy sú dokonalým doplnkom letnej festivalovej sezóny. S takýmto účesom pritiahnete pohľady okoloidúcich mužov, ale určite ich neočaríte. Dredy totiž patria na vrchol rebríčka účesov, ktoré muži na ženách najviac neznášajú.Musíte ich vyskúšať: Poznáme najobľúbenejšie účesy každého leta

4. Punk
Účes s punkovým nádychom vám na ženskosti určite nepridá. Ak si na seba ešte oblečiete vybíjanú koženú bundu máte zaručené, že sa muži od vás budú držať ďalej. A to určite nechcete.

5. Hustá ofina
Ofina môže vyzerať neskutočne sexy, ak má ten správny strih. Avšak hustá neforemná ofina cez ktorú ledva vidíte na oči určite nie je tou správnou voľbou. Nepáči sa ani chlapom, pretože tí sa žene radi pozerajú priamo do očí.

Konský chvost už neriešte: Nahradí ho TENTO originálny účes

6. Chlapčenský look
Chlapčenský strih nepristane každej. Kým niektoré ženy vyzerajú s krátkymi vlasmi elegantne a priam étericky, iné by radšej mali schovať hlavu pod vankúš. Ak chcete muža upútať, radšej stavte na dlhé alebo polodlhé vlasy.

V našej galérii pod článkom nájdete konkrétne účesy, ktoré muži na ženách nevyhľadávajú.

Autor: Miška
Zdroj foto: Shutterstock


Akou veľkou fanúšičkou Twilightu ste?
Otestuj sa

Galéria

Baby, s TÝMTO ho nezbalíte: Účesy, ktoré muži na ženách najviac neznášajúBaby, s TÝMTO ho nezbalíte: Účesy, ktoré muži na ženách najviac neznášajúBaby, s TÝMTO ho nezbalíte: Účesy, ktoré muži na ženách najviac neznášajú+21Baby, s TÝMTO ho nezbalíte: Účesy, ktoré muži na ženách najviac neznášajú

Neprehliadnite

Čítaj viac