Všetko je v háji, no oni sú v pohode: Astro znamenia, ktoré (takmer) nič nerozhádže

Všetko je v háji, no oni sú v pohode: Astro znamenia, ktoré (takmer) nič nerozhádže
Niektorí ľudia nenávidia, keď musia iných požiadať o pomoc. Vtedy sa cítia zraniteľní a tak radšej schovávajú svoje pravé emócie. So svojimi problémami sa zdôverujú len veľmi ťažko a radšej o nich ani nehovoria. Máte takýchto ľudí vo svojom okolí? Zistite to hneď teraz!

1. Rak
Človek narodený v znamení Raka je veľmi emocionálne založený. Citlivosť sa prejavuje vo všetkých stránkach jeho života. Mnohokrát potrebuje emočnú podporu, avšak len veľmi ťažko o ňu žiada. Nerád totiž odhaľuje svoj súkromný život, a tak je nepravdepodobné, že by sa vám zveril so svojimi problémami. Keď sa Rak utiahne, skúste sa ho opýtať, či je v poriadku a či nepotrebuje vašu pomoc.

Astro znamenie, ktoré zvládne len málokto: Ste to vy?

2. Panna
Panna je voči sebe až prehnane kritická. Je plachá a hanblivá, a taktiež nerada žiada o pomoc. Vždy sa snaží poradiť si sama a ostatných ľudí nechce so svojimi ťažkosťami obťažovať. To je síce ušľachtilé, ale tiež musí mať na pamäti, že je to v poriadku, požiadať niekoho o pomoc. Ak je Panna menej sústredená na svoju prácu a viac na seba, mali by ste zbystriť pozornosť. Možno práve vtedy prechádza ťažkým obdobím a vy jej môžete podať pomocnú ruku.

3. Škorpión
Je vášnivý a asertívny, ale môže byť tiež žiarlivý a podozrievavý. Má úzke väzby so svojimi priateľmi, ale aj napriek tomu im často nezverí svoje tajomstvá. Bojí sa totiž toho, že sa priatelia o jeho problémy nebudú zaujímať. Ak vidíte, že je podráždenejší ako obvykle, môžete si byť istá, že potrebuje vašu podporu.

Viete, ktoré znamenie to v posteli proste nevie? Nech robíte čokoľvek...

4. Vodnár
Vodnár rád pracuje na svojich problémoch sám. Keď je šťastný, rád sa so svojim šťastím pochváli priateľom. Ak je však smutný, má tendenciu stiahnuť sa do úzadia. Práve to je signál, že Vodnár potrebuje povzbudenie a podporu.

Autor: Miška


Poznáte svoje telesné IQ?
Otestuj sa

Neprehliadnite

Čítaj viac