Aký je váš sexuálny letopočet?

Aký je váš sexuálny letopočet?
Vekové rozdiely. Rozličná kresba v letokruhoch, vrásky verzus mladé uchá. V posteli sa často krížia rôzne generácie a pritom najdôležitejšie je porozumenie. Máte pred sebou dilemu, či to s novým partnerom okrem skvelého súzvuku za stolom bude aj solídne sexuálne vyžitie? Možno v rozhodovaní pomôže okrem horoskopov či nádielky v nohaviciach aj výber podľa vekového pomeru.

Okolo dvadsiatky sa hrajte
Sex v tomto veku je jedno veľké dobrodružstvo a kvalitu vyvažuje kvantita. Medzi dvadsiatkou a tridsiatkou obľubujú ženy najviac práve seberovných partnerov, ktorí sa rovnako ako ony so sexom ešte viac menej zoznamujú. Búrlivosť hormónov, zvedavosť, jednoducho vo viacerých prípadoch nám víťazí kvantita nad kvalitou. Tento vek praje dobrodružstvu a najviac seberovnému zväzku. Dvadsiatnici sú ale devízou, ku ktorej sa o pár rokov možno ešte vrátite, takže pred nimi nezatvárajte dvere, keď o niečo dospejete...

Tridsiatničky s mladšími?
Nejde o žiadne tabu, pretože tak nám kážu zákony prírody. Žena po tridsiatke je na vrchole ani nie tak plodnosti ako sexuálnej aktivity. Sex má rada veľkou lyžicou a najviac žien práve za touto hranicou spozná všetky odtiene orgazmu. Lenže muži, ktorí by boli výrazne starší, už zo sexu rovnakú radosť nezdieľajú. Niekedy aj seberovní majú problém držať dych, keď to na baby príde, a tak často hasia svoj smäd po sexe s mladším. V tomto prípade im netreba nič vyčítať, pretože sexuchtivá žena od tridsať do štyridsať má toľko chuti na sex ako dvadsaťročný muž.

Otcovský syndróm
Sexuálne letokruhy sú vec nevyspytateľná, no všetko hovorí v prospech vekových rozdielov. Nie je nič nezvyčajné, ak si ženy pred dvadsiatkou sadnú s mužom, ktorému už na hlave prevládli šediny. Je pre nich v sexe ideálny. Nechce totiž súložiť častejšie ako jesť, na druhej strane je dosť skúsený a ohľaduplný. Ak sa k tomu pridajú aj celkové sympatie, na takúto lásku rozhodne netreba hľadieť cez prsty.

Vzťah verzus sex
Tieto veličiny nejde od seba oddeliť, ale ak chcete nájsť tú správnu symbiózu, zapamätajte si jediné. Čím nižší vek má partner, o to je viac pravdepodobné, že sa príliš nevyspíte a dokonca sa pre neho uspokojenie v posteli rovná aj dokonalému vzťahu. Pri vyššom vekom počítajte s tým, že partner už sex premieňa viac na iné odtiene náklonnosti. Prichádza romantika a občas naopak nepríde erekcia. Už muži po tridsiatke totiž pozvoľne strácajú schopnosť byť „vztýčení" na počkanie. V prípade vrúcnej lásky to ale nie sú žiadne problémy. Muži nad štyridsať budú potrebovať viac času, kým sa naštartujú bez ohľadu, že ste si obliekli to najsexi, čo ste mali v skrini. Naopak vy sa až do štyridsiatky snažíte maximalizovať sexuálny život, a práve preto by ste nemali príliš váhať a vyberať podľa rokov partnera, ktorého akoby vám zoslalo samo nebo.

Autor: Marcos


Máte sebavedomia aj na rozdávanie?
Otestuj sa

Neprehliadnite

Čítaj viac