Celebritné matky s dcérami: Niektoré sa brutálne podobajú, no Willisova dcéra je jeho kópia!

Celebritné matky s dcérami: Niektoré sa brutálne podobajú, no Willisova dcéra je jeho kópia!
Asi každá matka očakáva, a možno aj dúfa, že jej dcéra sa na ňu bude postupne podobať stále viac a viac. Niektoré celebritné mamičky sa môžu touto skutočnosťou hrdo pochváliť. Vybrali sme pre vás dvojice matiek a dcér, ktoré sú skvelým dôkazom toho, že podoba môže byť v niektorých prípadoch priam neuveriteľná. Pozrite si kompletný zoznam v našej galérii.

Herečka Reese Witherspoon a jej dcéra Ava Phillippe sa podobajú ako vajce vajcu a neplatí to len o období, kedy bola celebritná kráska v tínedžerskom veku. Rovnako aj dnes sa objavujú fotografie, na ktorých by ste ich od seba rozoznali len s veľkými ťažkosťami. A črty jej otca Ryana Phillippa sú, bohužiaľ, veľmi mizivé.

Pozerajte na to: Z milého dievčatka vyrástla poriadna sexica!

V našej galérii pod článkom nájdete ďalšie fotografie celebritných mamičiek, keď boli v rovnakom veku ako ich dcéry dnes. To je ale podoba, však?

Autor: Simi


Akú svadbu si máte vystrojiť?
Otestuj sa

Galéria

Celebritné matky s dcérami: Niektoré sa brutálne podobajú, no Willisova dcéra je jeho kópia!Celebritné matky s dcérami: Niektoré sa brutálne podobajú, no Willisova dcéra je jeho kópia!Celebritné matky s dcérami: Niektoré sa brutálne podobajú, no Willisova dcéra je jeho kópia!+12Celebritné matky s dcérami: Niektoré sa brutálne podobajú, no Willisova dcéra je jeho kópia!

Neprehliadnite

Čítaj viac