Ako chlapa presvedčiť na kondóm?

Ako chlapa presvedčiť na kondóm?
Prezervatív je skutočne skvelý vynález. Hoci je určený predovšetkým mužom, z jeho výhod ťažia aj ženy. Dokonca podľa prieskumu obchodných reťazcov sú ženu tie, čo prezervatívy kupujú častejšie. Je pekné mať ich doma, ale pre ochranu pred počatím aj chorobami treba ešte partnera na ich používanie nahovoriť. A pokiaľ možno šetrne a eroticky. Nebojte sa, s nami to zvládnete na jednotku, ako vždy.

Hra
Vytiahnuť prezervatív z kabelky je sexi rovnako, akoby ste sa vyzliekli a povedali: „Tak si poslúž!" Milovanie je pre muža hra, splývanie tiel, najvyšší akt lásky a potom mu poviete, že sa s ním budete milovať iba „cez igelit". Tak muži volajú použitie prezervatívu. Takže musí nastúpiť teória hry, ktorou len doplníte pravidlá tej, ktorú chce hrať s vami on. Najlepšie bude, ak sa naučíte prezervatív nasadzovať sama a s radosťou, alebo ešte lepšie ústami. Nové zážitky sa mu rýchlo zapáčia.

Sexi fetiš
Viete, že v Japonsku existujú muži, ktorí sa špecializujú na sex s prezervatívom? Je pre nich rovnakým fetišom ako podväzky, podpätky či latexové kostýmy dominy. Prezervatív je klasický fetišistický prvok, do ktorého si balia penis kvôli väčšej rozkoši. Verte či nie, keď mužovi takto rozšírite obzory, sám po ňom skočí. Sú totiž vysadení na všetko exotické, erotické, na detaily, čo by mohli dať ich sexu novú príchuť. A mnoho mužov si milovanie s prezervatívom natoľko obľúbi, že sa pridajú k nadšencom milovania s ochranou, ale nebojte sa, na Japoncov sa nezmenia.

Nové pocity
Každý muž pozná, aké je milovanie s prezervatívom a páči sa mu rovnako, akoby mal chodiť do práce v uniforme a práve v tom je ten trik. Dobre vedia, ako uniformovaní muži vedia ženám nabudiť libido. Stačí zapriasť, že je pre vás sexi, keď sa súka do ochrany a už ju pre vás má. V tomto prípade sa oplatí staviť aj na nové trendy. Čierne, modré, zelené a aj príchute od jahodovej až po tú, čo má stopy čokolády, aby nové zážitky sprevádzali aj nové pocity a zabijete dve muchy počas jedinej rany.

Budem v tom
Tehotenstvo je na každého chlapa silný bič. Zmieňte sa o možnosti, že by ste po milovaní skončiť s „bruškom" a už nebudete mať s partnerom žiadny problém, aby si nasadil prezervatív. Je to zvláštne, ale muža omnoho viac vystraší situácia, že by sa mohol stať otcom ako ktorákoľvek pohlavná choroba. Ich racionalita im totiž šepká, že majú veriť štatistike a tá je neúprosná. Pri nechránenom sexe skutočne omnoho skôr otehotniete, ako sa niečím nakazíte, ale ani jedno, ani druhé nie je výhra. S tehotenstvom však opatrne, je to poslednou možnosťou, najmenej romantickou a vrcholne neerotickou, ako nahovoriť partnera na používanie prezervatívu. Ale ako sa hovorí, keď nič slabšie nezaberie, žena sa vždy vynájde.

Autor: Marcos


Madonnina plná náruč: Poznáte jej milencov?
Otestuj sa

Neprehliadnite

Čítaj viac