Ako byť dokonalá v každom outfite

Ako byť dokonalá v každom outfite
Rozhodli ste sa po dlhom čase oživiť svoj šatník? Alebo patríte k skupine žien, ktoré si musia zadovážiť aspoň jeden top či sukňu každé dva týždne?

Z nových módnych kúskov sa však väčšina z nás neteší dlho. Snehovo biele nohavice časom stmavnú a čierne tričko po pár praniach vybledne. Nehovoriac o nehodách, ktoré sa sem-tam prihodia aj tým najopatrnejším z nás. Nevešajte hlavu! Základom dokonalého oblečenia je dokonalá práčka!

Aby bol váš outfit pripravený na spoločenské dobrodružstvá, odporúčame prať aj tie najjemnejšie kusy oblečenia s použitím EcoBubble. Ide o inovatívnu technológiu, ktorá vytvára aktívnu penu. Tá preniká do tkanín extrémne rýchlo, a tak vyperie oblečenie skutočne spoľahlivo. Navyše s ňou môžete prať pri nižších teplotách ako obvykle, čo šetrí nielen materiál, ale aj energiu. V práčke Samsung AddWash navyše nájdete aj funkciu Bubble Soak. Tá sa postará o škvrny, ktoré sme považovali za neodstrániteľné, čo sa hodí napríklad pri večeroch s najlepšou kamarátkou a červeným vínom.

Ak sa vám už stalo, že ste zabudli do práčky vložiť tie úžasné rifle, ktoré ste si chceli zobrať na zajtrajšie rande, odteraz bude AddWash riešiť tento problém za vás. Vďaka špeciálnym dvierkam AddWash totiž môžete do práčky pridať bielizeň kedykoľvek počas spusteného pracieho cyklu! To sa hodí nielen pre zábudlivé povahy, ale aj pre tie z nás, ktoré chcú, aby sa ich saténová blúzka prala v práčke kratší čas ako ostané kúsky a s dodatočným pridaním aviváže.

Ak ešte stále nie ste presvedčená, či je AddWash tá pravá práčka pre vás, opýtajte sa samej seba, koľko času venujete praniu. Len AddWash totiž poskytujú možnosť programu SuperSpeed, ktorý operie až 5 kg bielizne za menej ako hodinu. A hoci mnoho vecí v živote kontrolovať nemôžeme, AddWash je jednoducho ovládateľná aj cez smartfón!
www.samsung.sk

Platená reklama


Je tvoja budúcnosť jasná?
Otestuj sa

Neprehliadnite

Čítaj viac