Absolútne nečakané: Slávna kráska vrátila zásnubný prsteň!

Absolútne nečakané: Slávna kráska vrátila zásnubný prsteň!
Na prvý počutie by sa mohlo zdať, že ide o smutnú správu a odmietnutie, no opak je pravdou. Speváčka Lady Gaga ukázala, že je čestná a svojmu expartnerovi Taylorovi Kinneymu vrátila zásnubný prsteň, Veď, ako by to bolo, po svojom boku má už nového fešáka...

Je naozaj krásny a určite sa jej rozhodnutie nevykonávalo ľahko. Každá štýlová žena predsa túži na ruke nosiť takúto žiarovú ozdobu. Pochybujeme však, že by sa to páčilo speváčkinej novej láske, Christianovi Carinovi.

Pozrite, ako si vymieňali zaľúbené dotyky a náklonnosť počas Super Bowlu. Lady Gaga, samozrejme, nezabudla zvečniť tieto jedinečné chvíle, pričom zábery obehli svet priam svetelnou rýchlosťou. Zamilovanému páriku želáme, aby im to vydržalo a aby ich spoločne strávené momenty nikdy neomrzeli. Vrátenie zásnubného prsteňa jednoznačne schvaľujeme!

Láska aj za kamerou? 25 nerozlučných filmových párov

Otvorte si aj našu galériu, kde nájdete ďalšie fotky speváčky Lady Gaga a jej súčasného i bývalého. Ktorý z nich sa vám pozdáva viac?

Autor: Lucia


Viete odpočívať?
Otestuj sa

Galéria

Absolútne nečakané: Slávna kráska vrátila zásnubný prsteň! Absolútne nečakané: Slávna kráska vrátila zásnubný prsteň! Absolútne nečakané: Slávna kráska vrátila zásnubný prsteň! +19Absolútne nečakané: Slávna kráska vrátila zásnubný prsteň!

Neprehliadnite

Čítaj viac