A je to tu: Parížanky určili, ako budeme nosiť úzke džínsy (FOTO VNÚTRI)

A je to tu: Parížanky určili, ako budeme nosiť úzke džínsy (FOTO VNÚTRI)
Na týždni módy v Paríži čakalo všetkých prítomných veľké prekvapenie. Návrhári sa prestali sústrediť na to, aby žena vyzerala, čo najviac sexy, naopak, za najdôležitejší prvok v rámci ženského obliekania vybrali pohodlnosť. Rýchly život si vyžaduje aj rýchlu rannú prípravu, ktorá vám však zároveň umožní si vybrať, čo najviac šik outfit, pričom ten naj si môžete vybrať aj v našej galérii pod článkom. Obliekať sa budeme takto...

Hitom číslo jedna budú v priebehu roka 2017 obtiahnuté nohavice, vrátane džínsov, ktoré však už budeme nosiť tak trochu inak. Ak chcete dodržať trend, zabezpečte si jarné čižmy nad kolená, či už sa rozhodnete pre čierne alebo hnedé, semišové alebo kožené. Zvýraznia vašu postavu i predĺžia nohy, tak už neváhajte ani minútu!

Ďalšou hitovkou, ktorú predstavil parížsky týždeň módy boli obrovské voľné šaty. Tie môžete na sebe nechať len tak voľne viať, alebo ich aj spevniť štýlovým opaskom. V móde sa stále udržiava všetko obrovských až gigantických rozmerov, takže pokiaľ ste si zakúpili podobné kúsky už v predchádzajúcej sezóne, nevyhadzujte ich. Určite sa zídu!

Nový trend, z ktorého odpadnete: TAKTO budeme nosiť džínsy

V našej galérii pod článkom nájdete viacero nápady, ako inak si môžete nastajlovať obtiahnuté džínsy. Určite si vyberiete!

Autor: Lucia


Aký máte štýl?
Otestuj sa

Galéria

A je to tu: Parížanky určili, ako budeme nosiť úzke džínsy (FOTO VNÚTRI)A je to tu: Parížanky určili, ako budeme nosiť úzke džínsy (FOTO VNÚTRI)A je to tu: Parížanky určili, ako budeme nosiť úzke džínsy (FOTO VNÚTRI)+15A je to tu: Parížanky určili, ako budeme nosiť úzke džínsy (FOTO VNÚTRI)

Neprehliadnite

Čítaj viac