Krása jej je nanič: Slávnej herečke sa s chlapmi stále nedarí

Krása jej je nanič: Slávnej herečke sa s chlapmi stále nedarí
Človek by si myslel, že pekné ženy to majú s hľadaním chlapa oveľa jednoduchšie, no v skutočnosti to tak vôbec nie je. Príkladom je tiež herečka Scarlett Johansson, ktorá skúša jedného za druhým a vždy sa to skončí rovnako - rozchodom. Otvorte si aj našu galériu pod článkom s fotografiami tejto zmyselnej krásky. Nechápeme, ako sa na ňu môžu zakaždým vykašľať...

S novinárom Romainom Dauriacem tvorili naozaj pekný pár, len ako už veľmi dobre vieme, vzhľad naozaj nie je všetko. Rozchod nastal už v januári tohto roka a párik sa napokon rozhodol aj pre jeho jednoznačné spečatenie rozvodom. Vydržali spolu viac ako tri roky, pričom spolu majú aj dcérku Rose Dorothy Dauriac.

Aj keď má Scarlett Johansson iba 32 rokov, pôjde o jej druhý rozvod. Prvým manželom tejto očarujúcej sexy krásky bol Ryan Reynolds, s ktorým vydržala štyri roky. Veríme teda, že jej ďalší partner už bude naozaj ten pravý a že sa budeme tešiť už len z ich zaľúbených fotiek.

Krásna Scarlett Johansson: Pozrite, ako mení účesy!

Nezabudnite si otvoriť našu galériu pod článkom, kde nájdete viacero fotografií slávnej herečky Scarlett Johansson, spolu s jej teraz už bývalým partnerom Romainom Dauriacem. Pristalo im to spolu, však?

Autor: Simi


Je tvoja budúcnosť jasná?
Otestuj sa

Galéria

Krása jej je nanič: Slávnej herečke sa s chlapmi stále nedarí Krása jej je nanič: Slávnej herečke sa s chlapmi stále nedarí Krása jej je nanič: Slávnej herečke sa s chlapmi stále nedarí +17Krása jej je nanič: Slávnej herečke sa s chlapmi stále nedarí

Neprehliadnite

Čítaj viac