7 signálov, že vás skutočne miluje

7 signálov, že vás skutočne miluje

Niet väčšej neistoty vo vzťahu, ako keď pochybujete o tom, či vás váš partner miluje. Vtedy sa snažíte doslova chytať slamky a zo všetkých jeho možných reakcií ako detektív pátrate po signáloch, ktoré vám prezradia hĺbku jeho lásky.

Ak stále váhate, či vás váš vyvolený vníma ako krátkodobý flirtík alebo či nad vami uvažuje ako nad dlhodobým vzťahom, ponúkame vám sedem signálov, z ktorých ak väčšinu vo vašom vzťahu badáte, myslí to s vami vážne.

Jeho kamaráti vás poznajú  
Ak po prvom stretnutí s jeho kamarátmi zistíte, že vedia nie len vaše meno, ale aj to, kde pracujete, aké máte koníčky a kam chcete ísť v lete na dovolenku, máte vyhraté. Znamená to, že im o vás rozpráva, že mu na vás záleží.

Chýbate mu 
V priebehu dňa vám len tak zavolá, napíše SMS-ku alebo e-mail. Chce vedieť ako sa máte, čo práve robíte a nezabudne poznamenať, že mu chýbate a teší sa na vás na večer. Opäť dobrý signál, že nie ste pre neho len baba na pár týždňov.

Ide s vami do obchodov
Chlapi akoby mali geneticky dané, že nakupovanie sú galeje. Ak svojmu vyvolenému poviete, že potrebujete si ísť kúpiť nové sandáliky a on sa ponúkne, že pôjde s vami, môžete si doma nechať buchnúť šampanské. Takáto obeta je jasný dôkaz jeho lásky.

Vyznania lásky
Ak vám chlap vyzná lásku a povie o tom, že vás miluje nie len pred sexom, ale aj na návšteve, pred rodinou, či pred partiou kamarátov, vnímajte to ako úžasný príklad zamilovaného muža. Chlapi nezvyknú na verejnosti prejavovať lásku svojim polovičkám, zdá sa im to trápne a nemužné.

Romantické prekvapenia
Nemusí to byť nič veľkolepé, ale ak vám večer po rande nenápadne šupne do tašky vašu obľúbenú čokoládu, prekvapí vás v práci nanukom, ktorý máte rada, môžete si zatlieskať. Práve takéto maličkosti prezrádzajú, že mu neschádzate z mysle. Alebo ak ste spolu ešte len druhý mesiac a on pripraví romantickú oslavu vášho spoločného sviatku, máte ho chyteného v pasci s názvom „dlhodobý vzťah“.

Ak ste prvoradá
Kamaráti na pive, futbal, sci-fi film v telke, to všetko sú situácie, ktoré nejeden muž nedokáže odložiť nabok. Ak predsa natrafíte na chlapa, ktorý si namiesto obľúbeného futbalu s vami sadne, urobí kávu a porozpráva sa o tom, aký ste mali deň, zavolajte pre istotu na informácie, aby vám potvrdili, že to nepristali mimozemšťania. Mať pocit, že ste pre svojho partnera prvoradou, je ten najdôležitejší pocit, ktorý vás môže priblížiť k istote dlhodobého vzťahu.  

Plánuje spoločnú budúcnosť
A sme pri najvyššom leveli, ktorý chlap môže dosiahnuť. Ak váš miláčik používa ohľadom vecí týkajúcich sa budúcnosti slovíčko my namiesto ja, znamená to, že uvažuje spoločným jazykom a to nie je u chlapov každodenné. Tešte sa z toho, že vás automaticky zahŕňa do svojho života. A ak nedajbože spomenie aj slovko „dieťa“, o flirtíku nemôže byť ani reči.

Autor: Radomír 


Akou veľkou fanúšičkou Twilightu ste?
Otestuj sa

Neprehliadnite

Čítaj viac